24 травня 2015 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Порядок реєстрації
Прес-центр
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Земельні питання.
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Публічна інформація
 • Децентралізація
 • Генплани населених пунктів
 • Проведення торгів
 • Державні закупівлі
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • АРХІВ НОВИН

  « Травень 2015 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  21 травня 2015 - 15:29

  День вишиванки

  З 2007 року в третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки. За ініціативи голови районної державної адміністрації Андрія Линдюка в Маневицькому районі вперше приєдналися до проведення всеукраїнського свята. Воно є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У такий спосіб українці намагаються зберегти споконвічні народні традиції - створення та носіння етнічного вишитого одягу. Автором цієї ідеї є студентка історичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. У перший рік свята вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світі, а також прихильники України. Колектив Маневицької районної державної адміністрації приєднався до проведення чудової патріотичної акції, адже одягнути саме в цей день вишиванку –це відчути єдність зі своєю нацією, своїм народом.

  У залі засідань райдержадміністрації працівник навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Володимир Ващук провів навчання із працівниками Маневицької райдержадміністрації. Зокрема, працівники  РДА були ознайомлені із діями у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації та терористичного акту.

  Голова райдержадміністрації Андрій Линдюк представив працівникам клубних установ, бібліотек, музичних шкіл, районного музею та будинків культури новопризначеного начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Ігора Васильовича Дерлюка .

  Ігор Васильович звертаючись до працівників культури району, сказав: „Українська культура жива і буде жити, бо український дух незламний. І хоч ця сфера діяльності для мене нова, але боязні я не відчуваю”. Новопризначений керівник подякував колишньому начальнику Василю Дарчуку та запевнив присутніх, що буде продовжувати уславлені традиції. 

  Відбулися чергові матчі чемпіонату району з футболу в обох лігах. У вищій лізі після четвертого туру не залишилося жодної команди, яка не зазнала б турнірних втрат, що говорить про наростаючу інтригу – чи не основний показник рівня чемпіонату. В поточному турі, як видно з результатів,  команди змагалися у рівній. безкомпромісній боротьбі. 

  Голова районної державної адміністрації Андрій Линдюк взяв участь у розширеному засіданні ради оборони Волинської області, яке провів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик у відеоселекторному режимі.

  Було детально обговорено питання щодо виконання в області завдань і заходів 5-ї черги мобілізації.

  З 8 квітня по 8 травня 2015 року в районі  проходив конкурс для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші».

  Метою цього конкурсу є розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами.

  Дітьми були представлені художні роботи, малюнки, у яких вони відображали свій внутрішній світ, свої враження прекрасного, естетичні почуття. Кожен представлений твір по-своєму цікавий. Усі роботи яскраві, різнобарвні, особливі.

  Важко було визначити переможця, адже переможці вони всі. Кожен з них щодня бореться і перемагає. Перемагає хворобу, складні обставини, в яких знаходиться, і психологічний дискомфорт. І попри все вони, як і всі на землі, живуть, люблять і мріють. Тож хай їхні мрії збуваються! Приємно, якщо ми на шляху до здійснення цих мрій будемо для них корисними.

   

  Районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді

  З метою покращення соціального обслуговування, інформування населення з питань діючого законодавства та надання соціальної підтримки  провів роботу виїзний „ мобільний  соціальний  офіс " в  с.Серхів та с.Галузія.

  В роботі „ мобільного  соціального  офісу " прийняли участь представники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в  Маневицькому  районі.

  В ході роботи було надано громадянам роз’яснення з приводу пенсійного забезпечення громадян, соціального захисту населення, призначення субсидій тощо. Загалом було надано 35 консультацій.

  Голова державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, начальник управління АПР Олександр Турик та головний державний ветеринарний інспектор району Анатолій Неродик оглянули стан дотримання протиепізоотичних заходів по недопущенню занесення збудника африканської чуми свиней на ТзОВ „Агроситниця”.

  При огляді стану виконання профілактичних заходів рекомендовано керівництву ТзОВ „Агроситниця” доукомплектувати спеціальним одягом, взуттям персонал, що безпосередньо доглядає тварин.

  Сторінка 1 із 39
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua