06 жовтня 2015 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Порядок реєстрації
Прес-центр
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Земельні питання.
 • Вивчення громадської думки
 • Надання адміністративних послуг
 • Публічна інформація
 • Децентралізація
 • Генплани населених пунктів
 • Проведення торгів
 • Державні закупівлі
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Енергоефективність
 • Вибори 2015
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2015 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  

  Маневицьке районне  управління юстиції  Волинської області доводить до відома, що  з 01 жовтня 2015 року змінився порядок отримання відомостей з  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців органами державної влади та місцевого самоврядування, внутрішніх справ,  прокуратури, Служби безпеки України та їх посадовими особами, який буде здійснюватися виключно в електронній формі.

  06 жовтня 2015 - 09:12

  До уваги громадян!

  Головне територіальне управління юстиції у Волинській області доводить до відома, що з 01 жовтня 2015 року змінився порядок отримання відомостей з з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців органами державної влади та місцевого самоврядування, внутрішніх справ, прокуратури, Служби безпеки України та їх посадовими особами, який буде здійснюватися виключно в електронній формі.

  4 жовтня 2015 року у великому залі Палацу культури ВП «Рівненська АЕС» відбувся регіональний фестиваль духовного піснеспіву «Гоподь посеред нас». Серед почесних гостей – голова Маневицької районної державної адміністрації Андрій Линдюк, який зазначив, що цей захід є дуже важливим для духовного збагачення кожного християнина,  це примноження культурних і духовних цінностей українського народу, шляхом творення і популяризації сучасної релігійної пісні серед українців-християн.

  4 жовтня 2015 року відбулися сходи селян жителів села Прилісне. Місцеві мешканці зібралися, щоб обговорити нагальні питання «Про майбутнє значне підвищення ціни на теплову енергію», Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Половина населення села проживають в багатоквартирних будинках. Теплопостачання їм забезпечує державне підприємство «Волиньторф».

  Із переліку об’єктів, що фінансуватимуться протягом 2015 року за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, першим завершили поточний ремонт дороги по вулиці Дружби Народів в селі Майдан Липненський на реалізацію якого було виділено 110, 118 тисяч гривень.

  05 жовтня 2015 - 15:14

  День музики

  30 вересня, напередодні Всесвітнього Дня музики, учні Маневицької дитячої музичної школи завітали у гості до вихованців дитячого садочка «Веселка» з музичною виставою «Один день в музичному королівстві» (творча ідея, сценарій та музика Наталії Бугайчук). Малюки з захопленням сприйняли виступи юних акторів, музикантів та танцюристів, які були одягнені в яскраві костюми казкових героїв та загримовані.

  На розгляд громадської ради прирайдержадміністрації винесли питання «Про готовність господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років», «Про виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонтів та утримання вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів Маневицького району», «Про ситуацію, що склалася в районі по незаконному видобутку бурштину».

  Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина, кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

  01 жовтня 2015 - 20:11

  Серце віддаю дітям

  За розум осяйний,

  За мудрість й доброту від Бога,

  Прославимо в віках -

  Звеличимо в піснях -

  Високу працю педагога.

  Колегія розглянула такі питання:

  1.Про готовність господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий  період 2015 – 2016 років.

  2. Про стан організації дозвілля та надання платних послуг клубними  установами району.

  3. Про стан  основних площинних спортивних споруд в районі

  4. Про стан   здійснення заходів з підготовки і проведення  місцевих виборів  25 жовтня 2015 року  в Маневицькому районі.

  5. Про роботу виконавчого комітету Четвертнянської та Годомичівської сільських рад щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», стан дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» у сільській раді.

  Сторінка 1 із 57
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua