06 березня 2015 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Порядок реєстрації
Прес-центр
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Публічна інформація
 • Децентралізація
 • Генплани населених пунктів
 • Проведення торгів
 • Державні закупівлі
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2015 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          

  Інформуємо, що згідно чинного містобудівного законодавства забудова територій на місцевому рівні здійснюється на підставі затверджених генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів територій.

  Зазначена містобудівна документація передбачає прогнозування і визначення напрямів сталого розвитку територій, створення та розташування зон житлової, громадської забудови, виробничих, рекреаційних та інших територій і об’єктів, у тому числі соціальної інфраструктури.

  Статтею 8 Закону України ,,Про регулювання містобудівної діяльності” визначено, що рішення з питань планування та забудови територій приймаються сільськими, селищними радами, місцевими державними адміністраціями в межах визначених законом повноважень з урахування вимог містобудівної документації.

  Відповідно до пункту 6 та 6-1 розділу V ,, Прикінцеві положення” Закону України ,,Про регулювання містобудівної діяльності” з 1 січня 2015 року вступили дію частина 3 та 4 статті 24 цього Закону де зазначено, що у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється, а також забороняється зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території.

  На виконання вимог вищезгаданого Закону України та з метою створення сприятливих умов для забудовників просимо сільських та селищних голів терміново провести аналіз проектних рішень наявної містобудівної документації, внесення змін до неї та розроблення детальних планів для населених пунктів, де відсутня будь-яка містобудівна документація.

  Разом з тим необхідно розробити детальні плани територій житлової забудови, на яких передбачити земельні ділянки для надання громадянам-військовослужбовцям, які беруть (брали) участь у виконанні завдань по здійсненню антитерористичної операції.

  У режимі відеозв’язку працівники Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

   У роботі тематичниого короткострокового  семінару „Фінансовий контроль, як інструмент антикорупційної політики” взяли участь державні службовці, посадові особи райдержадміністрації, територіальних органів ЦОВВ, сільських, селищних рад.

  4-го березня в актовій залі терцентру зібрались поважні гості – Берегині роду, щоб вкотре відсвяткувати Міжнародний жіночий день.

       Чепурні та урочисті, поважні та мудрі, сильні духом та із вірою у краще майбутнє – ось такі вони учасники святкової програми під назвою: Я жінка. Я Богом запалена свічка».

       У жінок поважного віку, які зібрались тут, прожиті роки забрали чимало сил, додали хвороб, але не позбавили найголовнішого – вміння любити життя та людей.

       З теплим та ласкавим словами звернулася до усіх присутніх Тамара Мацерук – зав. відділенням соціально-побутової адаптації, яка від усієї душі привітала Берегинь роду нашого зі святом весни.

       Зворушливий момент додав усім піднесеного настрою, коли кожній жінці подарували вербові котики – перші вісники весни.

       Музичною композицією у виконанні Тетяни Каращук, привітали березневих іменинників – Людмилу Бороденко та Ганну Доценко.

       Протягом всього святкового дійства звучали поетичні рядки про велич жінки, про жінку як святиню на Землі у виконанні Катерини Ярощук та Світлани Мельник.

  Колориту святу додавали Тетяна та Олександр Мережи, виконанням українських народних пісень та розважання конкурсами.

  Як знак вдячності від членів клубу «Золотий вік» для організаторів свята було вручено весняні квіти – тюльпани.

       Свято пройшло в руслі тепла та від щирого серця його організаторів до сердець всіх тут присутніх, можна тільки бачити, скільки блиску було в очах кожної жінки.

       Святкову атмосферу завершило частування за чашкою чаю і солодощами. Всі ще довго спілкувалися, обмінювалися враженнями, вітали один одного.

       Під час святкового дійства проходила виставка під назвою: «Між старим і новим».

  Начальник Ковельських міських курсів цивільного захисту Володимир Ващук та головний спеціаліст Сергій Куришев провели  у малому залі райдержадмінністрації спеціальні навчання з цивільного захисту населення.  Вони підготували керівників та осіб, які очолюють штаби по евакуації і укритті, відповідальних працівників установ, організацій, підприємств району до  евакуації і укриття та  користування засобами захисту.  Також роз’яснили вимоги Кодексу цивільного захисту України.

  Працівники служби у справах дітей райдержадміністрації взяли участь у виїзному мобільному  соціальному офісі у Рудниківській та Куликовичівській сільських радах. Службовці відвідали сім’ї, в яких виховуються діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Обстежили умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Спеціаліст ІІ категорії служби у справах дітей Лариса Вершкова провела бесіди з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, та роз’яснила їм законодавчі аспекти відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

  За січень - лютий 2015 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло 5 901,8 тис. грн. власних доходів, що більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 1 266,5 тис. грн. (ріст складає 27,3 відсотків). Крім того, у звітному періоді район отримав 3 161,8 тис. грн. базової дотації, 13 554,8 тис. грн. освітньої субвенції, 5 277,6 тис. грн. медичної субвенції та 22 007,1 тис. грн. субвенцій з державного бюджету на соціальний захист.

  Голова райдержадміністрації Андрій Линдюк провів робочу нараду по координації сил контролюючих та правоохоронних  органів,  керівників лісогосподарських підприємств щодо наповнення місцевих бюджетів від легалізації працівників на пилорамах підприємців району. У ході спільного обговорення питання  - каменем спотикання вкотре стає „приватна власність особи на території якої розміщена пилорама”.

   Андрій Олександрович стверджує: ”Коли лісівники ловлять крадіїв деревини, то чому працівники райвідділу УМВС не доводять кримінальних справ до завершення? Роботу  дільничних міліціонерів взагалі вважаю незадовільною,  не співпрацюють і не допомагають.”

  Присутній на нараді директор Маневицької філії ПАТ „Волиньобленерго” Віктор Хітько повідомив, що його товариство надає будь – якому споживачу електроенергію у тій потужності, що необхідно. Але вони готові співпрацювати з районною владою щоби сприяти наповненню  бюджету.  Також Віктор Степанович  запропонував простежити період „мандрівки” деревини з лісу і  до пилорами усім зацікавленим службам.

   Голова райдержадміністрації  Андрій Линдюк  схвально відгукнувся про сприяння лісогосподарських підприємств у наповненні  районного бюджету за січень – лютий цього року. Також доручив відповідальним працівникам райдержадміністрації координувати зазначену роботу.

  За ініціативи міжнародного жіночого центру „Ла Страда-Україна” функціонує Національна дитяча „гаряча” лінія (0 800 500 225 або 772 з мобільного) та Національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації (0 800 500 335 або 386 з мобільного). За зазначеними телефонами можна отримати підтримку та консультацію кваліфікованих психологів, юристів та соціальних працівників.

  У наш час надзвичайно гострою є проблема збільшення правопорушень серед дітей і молоді. Безперечно, правопорушення тісно пов’язані з процесами деморалізації суспільства, безробіття, зі стрімким розвитком наркоманії, токсикоманії, розпадом сім’ї, поширенням інших соціально негативних явищ.
  Правопорушення, здійснені неповнолітніми - це небезпечне соціальне явище, оскільки, по-перше, негативно впливають на формування особистості; по-друге, завдають значної шкоди суспільству через втрату трудових ресурсів (лише третина покараних повертаються до повноцінного суспільного життя); по-третє, відіграють значну роль у формуванні рецидивної злочинності (дві третини рецидивістів розпочинають свій злочинний шлях ще неповнолітніми).
  Профілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх є одним з найважливіших напрямів виховної роботи з дітьми та молоддю.

  Саме з цією метою працівниками Маневицького РЦСССДМ, ССД, КВІ та КМСД  4 березня 2015 року  проведено профілактичні бесіди з неповнолітніми правопорушниками. В ході   бесіди з неповнолітніми аналізувався  родинний вплив та психологічний мікроклімат в їх сім'ях на поведінку підлітків. Особлива увага під час бесіди з правопорушниками приділявся застереженню від вчинення ними в майбутньому протиправних дій, наголошувалось на небезпеці антисуспільної поведінки та на важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення

  Сторінка 1 із 27
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua