05 серпня 2015 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Порядок реєстрації
Прес-центр
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Земельні питання.
 • Вивчення громадської думки
 • Надання адміністративних послуг
 • Публічна інформація
 • Децентралізація
 • Генплани населених пунктів
 • Проведення торгів
 • Державні закупівлі
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2015 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  Засідання сесії районної ради голова райдержадміністрації Андрій Линдюк та голова районної ради Людмила Веремчук розпочали з урочистого вручення державних  нагород  матерям загиблих учасників АТО.

  Звертаючись до присутніх на Михайлівській площі, Глава держави зазначив, що понад тисячу років тому, коли відбулося хрещення України-Руси князем Володимиром, було закладено основи вільної і незалежної України. “Наскільки міцні та глибокі підвалини заклав великий князь – настільки ж сильним і нестримним є наше з вами прагнення до свободи і незалежності, до волі”, – сказав Президент.

  “Ми багато говоримо про єдність України в просторі. Але не менш важливою є єдність України в часовому вимірі. І таку єдність нам забезпечила знаменита історична концепція Михайла Грушевського про неперервність української історії. «Правління Володимира – підсумовував класик – виявилося надзвичайно важливим моментом у житті нашого народу, справжньою епохою»”, – додав Петро Порошенко.

  Президент нагадав, що з прийняттям християнства Володимир не лише визначив європейський напрямок України, сприяв її духовному та науковому розвитку, а й поклав основи зв’язку держави із країнами Заходу. “Наша держава від прийняття нею християнства була повноправним членом всієї християнської Європи, а не лише її східної частини. Ще більшою мірою це твердження стосується української галицько-волинської держави, чий король Данило прийняв корону від Папи Римського, ставши першим українським королем. І тому є вже всі підстави ототожнювати Володимирове Хрещення із свідомим європейським вибором”, – констатував Глава держави.

  Петро Порошенко зазначив, що сьогодні українці, як і тисячу років тому, знову повертаються до Європи, “немов до рідної домівки”. “Боротьба проти російської агресії – це битва за Україну, але водночас це війна на Сході континенту і за саму Європу, за її фундаментальні цінності. За волю, демократію, за свободу”, – сказав Президент, зауваживши, що нині боротьба також відбувається на Сіверському Донці.

  “Сіверський Донець і зараз є тим рубежем, на якому українці захищають волю, свободу і незалежність, захищають свій європейський вибір”, – наголосив Президент.

  Глава держави підкреслив важливість підтримки України у цій боротьбі світовою спільнотою. Не менш важливою є і єдність українського народу всередині країни, наголосив він. “Українці завжди перемагали тоді, коли вони були єдині, об’єднані навколо цінностей, навколо свободи. Об’єднані навколо гідного майбутнього. І я переконаний, що шлях до розбудови сильної, економічно потужної, демократичної європейської держави ми пройдемо з упевненістю і твердою вірою – вірою християнською, вірою в нашу Україну і нашу перемогу”, – сказав Петро Порошенко.

  “Нехай на цьому шляху з нами буде сміливість і далекоглядність Володимира Великого, що охрестив наших предків на берегах Почайни і Дніпра”, – проголосив Президент.

  Захід відбувся на Михайлівській площі перед дзвіницею Михайлівського золотоверхого собору. Дійство – екскурс у історію від Середньовіччя до сучасності: української духовної музики від стародавньої монодії до авангарду, історії іконопису, представленої колекціями Національного заповідника “Софія Київська” та Національного художнього музею України. На мультимедійному водяному екрані було продемонстровано трьохвимірне зображення історії Хрещення Руси-України.

  1027 років минуло відтоді, як нашими предками був зроблений перший європейський вибір. Охрестивши у 988 році Київську Русь, Великий князь Володимир, зробив важливий історичний крок на користь рівності права та верховенства демократії.

  29 липня 2015 року у м. Володимир – Волинський на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп» відбулося урочисте відкриття VIII обласної спартакіади "Здоров'я" серед державних службовців.

  26 липня сільська громада Грузятина зібралася у місцевому клубі на святкування Дня села.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак провів  засідання районної комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак провів  засідання районної комісії  з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення виплати заробітної плати не нижче встановленого законодавством мінімуму та легалізації робочих місць.

  Члени комісії заслухали інформацію від керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців, які мають заборгованість по сплаті єдиного соціального  внеску.

  Боржникам було вказано терміни щодо погашення боргу.

  В районі зареєстровано громадську організацію «Маневицька організація ветеранів АТО на Сході України», метою створення якої є сприяння консолідації і координації зусиль ветеранів війни та ветеранів АТО на сході України, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх політичних, економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги, у тому числі для сприяння вирішення житлових проблем членам організації, в першу чергу - інвалідам війни та сім’ям загиблих. Головою громадською ради обрано Яцину Андрія Маряновича, який має власний досвід перебування на Сході України та добрі наміри надавати будь-яку підтримку мобілізованим та їх сім’ям.  

   22.07.2015 року відбулося чергове засідання організації, на якому розглянули до 30 заяв про вступ до громадського об’єднання. Перед присутніми виступили директори районного центру зайнятості Юрій Корольчук та центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Лариса Лісовецька, які проінформували  про порядок отримання статусу «Учасник бойових дій», надання соціальних гарантій та пільг учасникам АТО, земельних ділянок у приватну власність, консультацій щодо  психологічної підтримки та сприяння працевлаштуванню.

   В ході спілкування також піднімалися питання спільного проведення дозвілля та створення груп взаємопідтримки.  

   На завершення зустрічі кожному з учасників засідання був розданий інформаційний матеріал про організації та установи району, куди вони можуть звернутись для вирішення різного роду проблем.

  Голова райдержадміністрації Андрій Линдюк взяв участь у робочому засіданні ради правління футбольного клубу «Будівельник».

  Сторінка 1 із 49
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua