20 вересня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Надання адміністративних послуг
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
 • Проведення торгів
 • Державні закупівлі
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Енергоефективність
 • Економічний розвиток
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Відділ ДРАЦС
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  
  Понеділок, 09 листопада 2015 15:59

  Міжнародне співробітництво

  Маневиччина продовжує розширювати коло своїх міжнародних партнерів

  Маневицький район продовжує активно презентувати свою діяльність на міжнародній арені. Свідченням цього є поїздка офіційної делегації Маневицького району, очолювана першим заступником голови районної державної адміністрації Андрієм Бураком, в міста – Пінськ, Береза, Іваново Брестської області Республіки Білорусь на запрошення  Пінського міського та Березовського районного виконавчих комітетів. Маневиччину також представляли начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Надія Савчук, начальник відділу культури і туризму Ігор Дерлюк та лікар-травматолог поліклінічного відділення Маневицької центральної районної лікарні, депутат обласної ради Олег Бегаль.

  Серед основних питань, що обговорювалися на зустрічах – опрацювання можливих напрямків участі в конкурсі заявок в рамках програми транскордонного співробітництва Білорусь-Україна на отримання грантів для спільної реалізації транскордонних проектів, що мають велике значення для обох регіонів, а також встановлення дружніх і ділових контактів.

  Під час перебування у місті Пінську представники району зустрілися з головним лікарем Пінської центральної поліклініки Сергієм Конюхом, завідувачем філії «Міжрайонного протитуберкульозного диспансера» Олександром Грибом та визначилися з тематикою спільного проекту. Зокрема, вирішили подавати спільний проект по придбанню флюорографічного обладнання для закладів охорони здоров’я міста Пінська та селища Маневичі. Делегація з цікавістю ознайомилась з роботою Пінської центральної поліклініки.

  Надзвичайно плідною та змістовною була зустріч делегації нашого району в місті Береза із заступниками голови Березовського районного виконавчого комітету Данутою Гордєєвою та Євгенієм Тарасюком. Окремо для делегації було організовано зустрічі з керівниками установ, відділів Березовського районного виконавчого комітету. Під час зустрічі обидві сторони мали можливість представити концепції своїх проектів та обговорити майбутні умови співпраці. За підсумками візиту було досягнуто домовленостей щодо майбутнього проекту по розвитку транскордонного туризму та створенню музею-скансена на території Березовського та Маневицького районів.

  В місті Іваново делегація провела переговори із заступником начальника відділу по ідеологічній роботі та культури Івановського районного виконавчого комітету, директором районного будинку культури по обговоренню питання щодо налагодження співпраці та обміну досвідом між двома районами в галузі культури.

  З метою зміцнення економічних і культурних зв’язків між народами України та Білорусії, створення і розвитку відносин рівноправного партнерства між Березовським та Маневицьким районами заплановано підписати договір про співпрацю.

   

  В Маневицькому районі діють наступні угоди:

  - договір про дружбу та співробітництво між Камянецьким та Маневицькими районами, 23.08.2007р;

  - угода про партнерські стосунки між містом Згеж і Маневицьким районом, 04.06.1999р;

  - договір про партнерство та співробітництво між Купішським районом (Литва) і Маневицьким районом (Україна), 22.08.2003р.;

  - угода між представниками органів місцевого самовярдування: гміною Сулув та Маневицькою районною радою, 27.03.2012р.;

  - угода про співпрацю між Маневицьким районом та повітом Бжезіне Лодзького воєводства Республіки Польща, 21.08.2015р.

  Партнерство між сторонами полягає переважно в обміні досвідом між представниками освітніх, культурних інституцій, відділів, управлінь райдержадміністрації та бізнесовими структурами партнерських районів та міст. В районі здійснюється контроль за виконанням законодавства щодо національних меншин і міграції, про свободу думки і слова, свободу світогляду і віросповідання. Створено умови щодо задоволення освітніх, культурних, духовних і соціальних потреб етнічних спільнот району, зміцнення атмосфери толерантності та міжнаціонального миру. Надається всебічна допомога національним громадянам у проведенні заходів зі збереження їх історичної пам’яті на території району (впорядкування могил польських легіонерів, єврейських поховань).

  Делегація лісівників у складі тридцяти чоловік із Лодзького воєводства на чолі з головою Регіональної дирекції державних лісів м. Лодзь Едвардом Янушем в червні місяці з триденним дружнім візитом перебувала на Маневиччині. В їхню програму входило ознайомлення з центром українсько-польського діалогу в Костюхнівці та вивчення ведення лісового господарства у Маневицькому держлісгоспі. По закінченню зустрічі сторони уклали угоду про співпрацю, що стала початком для подальшого обміну досвідом. 

  29 червня 2015 року в Маневицькому районі на базі центру ЗХП Лодзінської хоронгвії «Центр Діалогу Костюхнівка» пройшов міжнародний фестиваль «Костюхнівка-2015», в якому брали участь українські та польські діти шкіл-партнерів відповідно маневиччини та міста Лодзя. Основна мета заходу – розвиток добросусідських відносин, поглиблення співпраці між навчальними закладами та вивчення культури і мови двох держав. В рамках фестивалю відбулися спортивні змагання, мастер-класи, участь у «Поліській регаті», екскурсії визначними місцями Волині по містах  Луцьк та  Ковель, селах Колодяжне, Рокині. Цей фестиваль поклав початок футбольним матчам, присвяченим 100-річчю «Легіону», оскільки свою першу гру відомий сьогоденню польський клуб провів в Маневицькому районі. Організатори зробили все можливе, щоб діти знайшли між собою взаєморозуміння і згодом з легкістю товаришували, адже інноваційний розвиток не стоїть на місці і соціальні мережі дозволять підтримувати дружбу на відстані. В 2015 році у Центрі діалогу «Костюхнівка»  мали  можливість відпочити 43 дитини.

  Українсько-польські відносини на Маневиччині розвиваються не лише у галузі економіки та освіти, але і в області фізичної культури та спорту. 20 серпня у селі Костюхнівка відбувся міжнародний турнір з футболу між представниками міст – партнерів України та Республіки Польща. Маневичі представили працівники районної державної адміністрації та відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій, а Згеж – Уряд міста.

   

   

  Американська програма бізнес стажування

  Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом "Управління ланками поставок". Термін стажування: з 26 березня до 16 квітня 2016 року.

  Спеціальна Американська Програма Ділових Стажувань

  Переглядів 1132
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua