20 вересня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Надання адміністративних послуг
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
 • Проведення торгів
 • Державні закупівлі
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Енергоефективність
 • Економічний розвиток
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Відділ ДРАЦС
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  
  Понеділок, 09 листопада 2015 15:48

  Виконання Стратегічного плану

  ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

   

   

  Стратегічний напрямок А.1.: Залучення інвестицій

  Стратегічна ціль А.1.1.: Створення інвестиційної інфраструктури

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Покращення стану автодоріг

  Колки – Чорниж

  Красноволя – Куликовичі

  Северинівка – Кукли

  Старий Чорторийськ – Колки Р-14 М-07

   У 2011 році  проведено ремонт автомобільної дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин з влаштуванням асфальто-бетонного покриття вартістю 156 млн. грн. Проводилося експлуатаційне утримання дороги Р-14: ямковий ремонт покриття, очистка від снігу в зимовий період, обробка протиожеледними матеріалами. У 2015 році  проведений ремонт частини автодороги О031379 Рожище-Носачевичі-Луків- вул. Клеванська Колки (Р14) (Т03-10)-Калинівка-Гораймівка-Майдан-Липненський  (вулиця Клеванська смт Колки) на суму 1,0 млн. грн. Зроблено капітальний ремонт частини автодороги О031379 Рожище-Носачевичі-Луків- вул. Клеванська Колки (Р14) (Т03-10)-Калинівка-Гораймівка-Майдан-Липненський  (від с.Рудники до с.Калинівка) на  суму 1,0 млн.грн.

  2

  Проведення інвентаризації та розміщення бази даних інвестиційних об‘єктів на веб-сайті району

  Підготовлено 32 інвестиційні пропозиції і перелік об'єктів інвестування (вільних земельних ділянок і приміщень) та розміщено на сайті райдержадміністрації  в рубриці «Економічний розвиток» на українській, англійській мовах.

  3

  Підготовка до інвестування потенційно привабливих об‘єктів (сільське господарство, лісогосподарські підприємства, торфобрикетні заводи)

  Підготовлено 32 інвестиційні пропозиції та перелік об'єктів інвестування (вільних земельних ділянок і приміщень) та розміщено на сайті райдержадміністрації  в рубриці «Економічний розвиток» на українській та англійській мовах. Зокрема, підготовлено коротке резюме інвестиційного проекту  ДП «Городоцьке лісове господарство»  по відновленню роботи консервного цеху,  інвестиційну пропозицію СВК «Годомичі»  щодо створення молочної ферми, інвестиційну пропозицію ДП «Колківське лісове господарство» по виробництву паливних брикетів.

  4

  Створення об’єктів утилізації та переробки побутових та промислових відходів

  Не  створено у зв’язку з відсутністю фінансування.

  5

  Освоєння нових енергозберігаючих технологій в торф’яній та лісовій галузях економіки району

  По підприємствах району протягом 2015 року впроваджено 16 енергозберігаючих заходів  по 4 об’єктах, загальною кошторисною вартістю 442 тис. грн., отримано економію 71,74 т.у.п.  вартістю 92 тис. грн.

  Стратегічна ціль А.1.2.: Промоція інвестиційних можливостей району

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Розробка пакету інформації для інвестора

  Розроблено рубрику «Економічний розвиток» на офіційному сайті райдержадміністрації.

  2

  Розміщення інформації для інвесторів на веб-сайті району (у т.ч. англ. мовою)

  Розпочато підготовку інвестиційного паспорту району. Перелік інвестиційних пропозицій та перелік об’єктів інвестування (вільних земельних ділянок і приміщень)  підготовлений та розміщений на офіційному сайті РДА в рубриці «Економічний розвиток» на українській та англійській мовах.

  3

  Видання та поширення друкованих та електронних промоційних матеріалів району

  Інвестиційні матеріали про Маневицький район розміщені у довідниках „Золоті сторінки. Україна”, „Вільні земельні ділянки Волинської області”, „Волинь. Інвестиційні пропозиції” та на компакт-диску „Волинь запрошує інвесторів до співпраці”. Пропозиції щодо земельних ділянок розміщені у новому виданні  інвестиційних пропозицій Волині та Підляшшя (республіка Польща) на трьох мовах. Продовжується робота по наповненню сайту «Маневиччина туристична». У 2015 році вийшли з друку буклети серії «Маневиччина туристична», на українській, польській і англійській мові – «З глибини віків», «Маневиччина – краса Волинського Полісся», «Духовні святині Маневиччини», «Маневицький краєзнавчий музей», «Поліське село запрошує», «Мальовниче Полісся».

  4

  Забезпечення участі району у спеціалізованих інвестиційних заходах

  Представники райдержадміністрації, районної ради та підприємці району брали участь у конференціях, бізнес – зустрічах,  регіональ­них семінарах, зустрі­чах у форматі круг­лого столу. З метою залучення позабюджетних коштів для вирішення проблем територіальних громад району на базі районної державної адміністрації організовано     проведення  Волинським      обласним     центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  для представників управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, освітніх закладів та громадських організацій  району постійно діючого семінару-тренінгу «Стратегічне управління та управління проектами», що відбувся 16 вересня, 8, 21, 28 жовтня 2015 року.  Всім двадцяти двом учасникам, що успішно пройшли курс навчання проектного менеджменту,  вручено сертифікати про підвищення кваліфікації.

   

  Стратегічна ціль А.1.3.: Покращення місцевої інвестиційної політики

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Затвердження інвестиційних пріоритетів

  Розпочато підготовку інвестиційного паспорту району.

  2

  Запровадження системи фінансування з районного бюджету мікро-проектів місцевого розвитку  

    На території  району реалізовувалися та впроваджуються проекти, що визнані переможцями Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, обласного конкурсу підтримки місцевих ініціатив, проекту ООН «Міжнародна науково-інформаційна мережа з питань Чорнобиля» (ICRIN) «Розвинені території, здорові люди», Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», грантової програми посольства Японії в Україні «Кусаноне». Загальна вартість проектів складає понад 12 млн.грн.

    В рамках Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування впроваджено 6 проектів: «Розвиток інфраструктури та туристично-рекреаційної сфери Старочорторийської сільської ради» (135000 грн.);«Створення та популяризація туристичного маршруту «Духовні і природні скарби Маневицького краю – його краса висока і нетлінна» (797600  грн.);«Реконструкція та розвиток теплових мереж установ та організацій соціальної інфраструктури смт. Маневичі»  (357000 грн.);«Створення навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад» на базі Черевахівської ЗОШ I-II ступенів»  (1315000 грн.); «Інформаційний простір забрудненого Чорнобилем Полісся» (498100 грн.);„Зробимо село яскравішим” (137000 грн.).Завдяки реалізації 6-ти проектів вдалося провести добудову дитячого садочка до ЗОШ в с. Череваха; заміну теплотраси та двох котлів в дитячому садку №1 селища Маневичі; капітальний ремонт будинку культури, ремонт дорожнього покриття вулиці, побудувати зупинку в с. Старий Чорторийськ; зробити капітальний ремонт клубів, будинків культури в селах Четвертні, Оконську, селищі Колках; ремонт дорожнього покриття вулиць в селах Четвертні, Оконську, Карасині, селищі Колках; освітлення вулиць в селах Оконську, Карасині, Четвертні, селищі Колках; реставрацію пам’яток архітектури в селах Четвертні, Карасині, Оконськ; реконструкцію вуличного освітлення в селі Грузятин; створити сайт та фільм „Маневиччина туристична; створити телерадіокомпанію „Бурштиновий шлях”.

    В рамках Програми  ICRIN   (Програми  розвитку  ООН (ПРООН) (178,0 тис.грн.) впроваджувався проект «Створенняінформаційно-комп’ютерного центру на базі бібліотеки-філії в селі Прилісне».

    Проект «Встановлення       діагностичного      обладнання        в         Маневицькій центральній районній лікарні» (740 тис. грн.) визнаний переможцем    грантової  програми  посольства  Японії  в Україні «Кусаноне».

    В рамках проекту ООН «Міжнародна науково-інформаційна мережа з питань Чорнобиля»(ICRIN)  «Розвинені території, здорові люди» реалізувався проект «Народні звичаї, традиції, обряди – візитна картка нашої громади» (100000 грн.).

    В Маневицькому районі під час реалізації спільного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-II»  протягом 2012-2014 років створено та зареєстровано 4 громадських організацій. Новостворені громадські організації безпосередньо займались реалізацією 6-ти проектів, що отримали співфінансування як за рахунок коштів донора, так і за рахунок коштів обласного, районного, сільських бюджетів та коштів громади. Зокрема:

   - Лишнівською громадською організацією «Злагода» впроваджено  проект «Поточний ремонт ФАПу села Лишнівка».  Загальний бюджет проекту – 103085 грн. З них кошти місцевого бюджету – 77262 грн., кошти ПРООН – 20617 грн., кошти громади – 5206 грн.;

   -Будківською громадською організацією «Полісся»реалізовано  проект «Впровадження енергозберігаючих заходів в селі Кам’януха шляхом реконструкції вуличного освітлення». Загальний бюджет проекту – 91138 грн. З них кошти місцевого бюджету – 68354 грн., кошти ПРООН – 18228 грн., кошти громади – 4556 грн.;

  - Лісівською громадською організацією «Стимул»протягом 2013-2014 років впроваджено два мікропроекти.  В рамках першого проекту «Енергозберігаючі заходи в загальноосвітній школі I-II ступенів с.Лісове»  замінено всі вікна, вхідні та зовнішні двері в приміщенні школи та їдальні на енергозберігаючі. На зекономлені кошти в трьох класних кімнатах було облаштовано підвісну стелю типу «Армстронг». Загальний бюджет проекту – 103746,13 грн. З них кошти місцевого бюджету – 78000 грн., кошти ПРООН – 20746,13 грн., кошти громади – 5000 грн. В рамках другого проекту «Інноваційні енергоефективні заходи  в загальноосвітній школі I-II ступенів с.Лісове. Модернізація освітлення приміщень з використанням ВДЕ (енергії сонця)»  встановлено сонячні батареї, замінено всі світильники в приміщенні школи на світодіодні та проводку до них, закуплено мінеральну вату на суму 28144 грн., утеплено горище школи. Загальний бюджет проекту – 204545,78 грн. З них кошти місцевого бюджету – 50958 грн., кошти ПРООН – 143748,4 грн., кошти громади – 9839,38 грн. Крім того, за кошти районного бюджету перекрито дах школи металопрофілем, на що витрачено 242001,51 грн.;

   - Годомичівською громадською організацією «Вікторія»протягом 2013-2014 років реалізовано два проекти. В рамках першого проекту «Енергозберігаючі заходи в загальноосвітній школі I-III ступенів с.Годомичі» було замінено вікна в приміщенні школи на енергозберігаючі. Загальний бюджет проекту – 104600 грн.  З них кошти місцевого бюджету – 78000 грн., кошти ПРООН – 20917,23 грн., кошти громади – 5682,77 грн. В рамках другого проекту «Інноваційні енергоефективні заходи  в загальноосвітній школі I-III ступенів с.Годомичі. Модернізація освітлення приміщень з використанням ВДЕ (енергії сонця)» встановлено сонячні батареї, замінено всі світильники в приміщенні школи на світодіодні та проводку до них. Загальний бюджет проекту – 250153, 84 грн.  З них кошти місцевого бюджету – 64013 грн., кошти ПРООН – 174413 грн., кошти громади – 11727,84 грн. Крім того, за кошти районного бюджету було перекрито дах школи металопрофілем.

    Відповідно до Угоди про партнерство між Маневицькою районною державною адміністрацією, Маневицькою районною радою та Програмою Розвитку Організації Об’єднаних Націй, підписаної 27 листопада 2014  року, у Маневицькому районі в 2015 році розпочато реалізацію проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». В рамках проекту створено та зареєстровано  три громадських організацій в районі: «Дзвін – Троянівка»; «Пролісок –  Нова Руда»; «Шанс – Боровичі – Грузятин», проведено районний семінар, два семінари у відібраних сільських радах, перші діалоги з громадами, які впроваджують свої ініціативи,  шість семінарів-тренінгів із активами громадських організацій, засідання Форуму місцевого розвитку району.  Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації проекту становить 1164,5 тис. грн., у тому числі: кошти обласного бюджету – 136,9 тис. грн., кошти районного, сільських бюджетів – 125,2 тис. грн.,  кошти Проекту ПРООН  та ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІI» – 844 тис. грн., кошти громад – 58,3 тис. грн. В рамках цього проекту впроваджується 4 мікропроекти: «Капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи І-ІІ  ступенів села Грузятин Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій» (279397грн.); «Капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи села Будки Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій» (297246,0 грн.); «Капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи села Нова Руда Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій» (299500,0 грн.); «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу села Троянівка Маневицького району Волинської області» (288383,0 грн.).

     В 2014 році розпочато реалізацію проекту «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)» Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку України». Метою цього проекту є соціально-економічний розвиток Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок покращення родючості грунтів і стимулювання сільськогосподарської діяльності населення, покращення здоров’я населення. Термін реалізації проекту становить 28 місяців з жовтня 2014 року по лютий 2017 року. Бюджет проекту – 420257 євро, з яких 376424 євро – грант ЄС і 43833 євро – частка спільного співфінансування Маневицької районної ради та Володимирецької районної ради Рівненської області. Для реалізації проекту в грудні 2014 року  отримано Маневицькою районною радою перший транш коштів в розмірі – 318 тис. євро. Станом на 1 березня  2016 року виконані наступні заходи проекту: організовано роботу місцевого офісу, придбано комп’ютерну та офісну техніку, прийнято менеджерів проекту;  проведено відбір на земельних ділянках власників особистих селянських господарств Меневицького і Володимирецького районів 3000 шт. зразків грунту, зроблено їх аналіз та розроблено рекомендації щодо покращення родючості ґрунтів на цих ділянках; проведено агрохімічне обстеження ґрунтів на експериментальних ділянках; придбано спеціалізовану сільськогосподарську техніку та обладнання для перевезення, навантаження та внесення вапнякових матеріалів; проведено закладання демонстраційних ділянок з висіяними окремими сільськогосподарськими культурами; проведено навчальні семінари-тренінги на тему «Вапнування грунтів – шлях до їх оздоровлення та гурткову роботу для учнів 5-11 класів; підготовлено відеосюжет на телеканалі Рівненської АЕС, розроблено сайт.

  В рамках реалізації інвестиційного проекту відділу освіти райдержадміністрації «Нове будівництво спортзалу школи по вулиці Сокола, 66 в селі Старий Чорторийськ Маневицького району» в 2015 році здійснено заходів на загальну суму 1427,001 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку –  1282,657 тис. грн., районного бюджету – 144,34 тис. грн.

    Під час впровадження проекту Троянівської сільської ради «Тепло в школі – здорові діти, треба всім це зрозуміти», що став переможцем обласного конкурсу підтримки місцевих ініціатив, впроваджено енергозберігаючі заходи  на суму 124,2 тис.грн.

  3

  Створення  ГІС-орієнтованої електронної карти району

  Не створена у зв’язку з відсутністю фінансування.

   

  Стратегічна ціль А.1.4.: Розвиток туризму

  Діяльність

  ЕТАПИ, ЗАВДАННЯ

  Інформація про виконання

  1

  Виявлення та встановлення пам'ятних знаків, пам'ятників на місцях визвольних боїв, визвольних змагань та місцях поховань часів І-II Світових воєн

  Оприлюднити через ЗМІ, веб-сайт  інформації про потребу встановлення, організація пошукових груп, проведення опитування серед населення району про місця битв та поховань невідомих, внесення до державного реєстру пам’яток культурної спадщини, які виявлені під час проведення пошукових робіт

  До сторіччя подій Першої світової війни планується відкриття меморіальних знаків на місці захоронення солдатів, які загинули на території району.

  2

  Створення нових туристичних об‘єктів

  На території регіонального ландшафтного заказника "Стохід" створити туристичний рекреаційний пункт з відкриттям екскурсійного маршруту від с. Гулівка Ковельського району до с. Нові Червища Камінь-Каширського району

  У 2009 році на території регіонального ландшафтного заказника "Стохід"  створений туристичний рекреаційний пункт. З метою проведення міжнародних змагань з екстремального водного туризму «Стохід – Дербі» проведено відкриття екскурсійного маршруту від с. Гулівка Ковельського району до с. Нові Червища Камінь-Каширського району.

  На території природно-заповідного об’єкта "Оконські джерела" створити туристичний об’єкт "Диво природи волинського краю" з осередком у с. Северинівка та с. Старий Чорторийськ

  Для створення і покращення умов туристично-рекреаційного комплексу на території природно-заповідного об’єкта "Оконські джерела" у 2010 році презентовано туристично-екскурсійний маршрут "Диво природи Волинського краю" з осередком у с. Северинівка та с. Старий Чорторийськ.

  3

  Презентації та створення туристично-екскурсійних маршрутів

  „Нектар Полісся” - по Городоцькому, Колківському, Маневицькому лісгоспу

  У 2010 році відбулася презентація туристично-екскурсійного маршруту Нектар Полісся”,  в 2011 році – «Водні плеса Маневиччини»  по озерах району, в 2012 році – «Духовні скарби Полісся»  по храмах Маневицького району.

  „Водні плеса Маневиччини” -  по озерах району

  „Духовні скарби

  Полісся” - по храмах району

  4

  Створення на базі Маневицького краєзнавчого музею науково-дослідницького центру „Музей Західного Полісся”

  Створення експозицій під відкритим небом (поліська хата), проведення міжнародних фольклорних фестивалів „Фольклор без кордонів”, проведення міжнародних наукових конференцій

  На базі Маневицького краєзнавчого музею продовжуються роботи по створенню науково-дослідницького центру «Музею Волинського Полісся».

  Протягом 2011-2013 років проведено ремонт приміщення Маневицького краєзнавчого музею. Зокрема зроблено перекриття даху, реконструкцію фасаду  на суму  140 тис. грн., а також повністю проведено реконструкцію трьох експозиційних залів музею.

  5

  Проведення археологічних розвідок на території Маневицького району

  - Городище в с. Старий Чорторийськ

  На Городищі в с. Старий Чорторийськ в 2010 році розпочато археологічну розвідку.

  - с. Четвертня (600р.) на городищі і біля церкви

  - смт. Колки (450р.), пам’ятки археології доби неоліту

  - с. Гораймівка  (450р.),  пам’ятки доби палеоліту

  - с. Боровичі – городище

  - с. Семки – залишки замку

  6

  Проведення паспортизації об’єктів культурної спадщини району

  Створення та поповнення реєстру об’єктів культурної спадщини

  В 2012 році проведено паспортизацію семи об’єктів культурної спадщини району, зокрема пам’яток архітектури.

   

  7

  Збереження народних традицій та ремесел

  Проведення етнографічних експедицій по селах району

  Для збереження культурної спадщини поліського регіону Волині працівники музею проводять етнографічні експедиції по селах району.

  8

  Створення туристичного  маршруту  "Духовні і природні скарби Маневицького краю - його краса висока і нетлінна"

  Створення та популяризація туристичного маршруту, розвиток інфраструктури, інформаційне забезпечення

  Проект Маневицької районної ради, Колківської селищної, Карасинської, Оконської, Четвертнянської сільських рад «Створення та популяризація туристичного маршруту «Духовні і природні скарби Маневицького краю – його краса висока і нетлінна» (797600  грн.) став переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Завдяки реалізації  проекту вдалося зробити капітальний ремонт клубів, будинків культури в селах Четвертні, Оконську, селищі Колках; ремонт дорожнього покриття вулиць в селах Четвертні, Оконську, Карасині, селищі Колках; освітлення вулиць в селах Оконську, Карасині, Четвертні, селищі Колках; реставрацію пам’яток архітектури в селах Четвертні, Карасині, Оконську; створити сайт та фільм «Маневиччина туристична».

   

  Стратегічний напрямок А.2.: Розвиток малого та середнього бізнесу

  Стратегічна ціль А.2.1.: Реалізація програми розвитку малого та середнього бізнесу на довгостроковий період з системою місцевих стимулів

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Реалізація Програми розвитку малого підприємництва у  районі

   Згідно рішення районної ради від 21.02.2013 року №23/9  прийнята Програма  розвитку малого підприємництва на 2013-2014 роки.  За період реалізації Програми створено 64  нових суб’єктів оподаткування. Кількість малих підприємств у розрахунку  на 10 тис. осіб наявного населення району у 2014 році становила 18 підприємств, що на 5,5 відсотка більше, порівняно з 2013 роком. Частка малих підприємств у загальних обсягах реалізації продукції, робіт, послуг по району у 2014 році склала 37,4 відсотки.

   

  Стратегічний напрямок А.3.: Розвиток житлово-комунального господарства

  Стратегічна ціль А.3.1 Реалізація Комплексної  програми енергозбереження району                   

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Реалізація комплексної Програми енергозбереження району

  Комплексна програма енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки затверджена рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/10. Протягом 2011-2015 років на виконання завдань Програми енергозбереження в районі впроваджено у виробничій та бюджетній сферах 165  енергозберігаючих заходів, на реалізацію яких використано 32230,0 тис. грн. За рахунок цього отримано економію паливно-енергетичних ресурсів 8,469 тис. тонн  умовного палива. Вартість зекономлених  паливно-енергетичних ресурсів становить 5,469 млн. грн. На виконання Комплексної програми енергозбереження Маневицького району в 2015 році було спрямовано 5,844 млн. гривень, в тому числі кошти місцевого бюджету – 4,40516 млн. грн, кошти підприємств – 0,315 млн. грн. Впроваджено 89 енергозберігаючих заходів на 26 об’єктах господарювання. Завдяки впровадженню енергозберігаючих заходів економія паливно-енергетичних ресурсів склала 1791 т. у. п.  в рік, вартістю 1439 тис. гривень, в тому числі за рахунок використання місцевих видів палива економія становить 680,2 т.у.п. вартістю 374,3 тис. грн. Відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації розроблений проект Комплексної програми енергозбереження Маневицького району на 2016-2020 роки.

  Стратегічний напрямок А.3.: Розвиток житлово-комунального господарства

  Стратегічна ціль А.3.2. Реалізація Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства району

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Реалізація Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства району

  Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства Маневицького району на 2010-2014 роки затверджена рішенням районної ради від 26.10.2010 №34/9.

   

  ЕКОЛОГІЧНА СФЕРА

   

   

   

  Стратегічний напрямок В.1. Покращення екологічної ситуації району та ефективне використання природних ресурсів

  Стратегічна ціль В.1.1.: Вдосконалення порядку використання природних ресурсів місцевого значення (корисні копалини, водні, земельні, рослинні ресурси)

  Діяльність

  Інформація про виконання

   

  1

  Проведення інвентаризації та створення електронної карти природно-заповідних об’єктів району

  В зв’язку з відсутністю фінансування не створено.

  2

   

  Ефективне використання земель

  У 2009 році проведена консервація земель на території Годомичівської, Боровичівської, Куликовичівської Старосільської, Карасинської сільських рад. З 2010 року консервація земель шляхом заліснення ділянок деградованих та малопродуктивних земель на території району не проводилася.

  3

   

  Створення електронної карти району

  Проведено інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності на площі 8212 га та інвентаризацію земель в межах населеного пункту на території Старочорторийської сільської ради на площі 846 га.

  4

  Підвищення родючості грунтів

  За даними агрохімічного обстеження в 2009 році на території району обстежено 32,3 тис. га землі, з них виявлено кислих грунтів 24,7 тис. га  або    76,5 відсотків обстежених земель, в тому числі: рілля – 18,1 тис. га, сінокосів – 3,6 тис. га та пасовищ – 3,1 тис. га.  24,7 тис. га потребують проведення заходів з хімічної меліорації кислих грунтів, щорічно потрібно проводити їх вапнування на площі 5 тис. га. Районною радою реалізовується грант Європейського Союзу щодо фінансування проекту  «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)”  в рамках Програми Європейського Союзу „Підтримка політики регіонального розвитку України». Загальною метою проекту є покращення родючості кислих грунтів методом їх вапнування. На даний час проводяться заходи по підготовці до проведення хімічної меліорації кислих грунтів на площі 628 га. Загальна вартість проекту становить 420257 євро.

   З метою ефективного використання та охорони земель протягом 2012-2014 років проведено залуження малопродуктивних земель шляхом створення громадських пасовищ на площі 130 га на території 7 сільських рад, вартість робіт склала 258,7 тис. грн.  Роботи проведені на виконання Програми охорони родючості грунтів Волинської області на 2010-2015 роки.

  5

  Відкриття 4 кар’єрів піску та глини в селах Замостя, Розничі, Копилля, Старосілля

  Проводиться робота  по інвестиційних пропозиціях і проектах у сфері розробки місцевих корисних копалин, зокрема, щодо отримання дозволів на геологорозвідку та спеціальних дозволів на користування надрами для суб’єктів господарювання. ТзОВ «Техніка» отримало ліцензію і провадить видобуток та реалізацію піску будівельного на території Копиллівської сільської ради. ТзОВ «МІКС І Д» отримало всі необхідні дозвільні документи на видобуток та реалізацію піску будівельного на території Копиллівської сільської ради.

  6

  Відновлення та реконструкція водозахисних та гідротехнічних споруд меліоративної системи району

  Маневицьким управлінням водного господарства відремонтовано 23 гідротехнічні споруди за кошти місцевого бюджету на суму 45000 грн. меліоративних систем Цмінівської, Великоведмезької, Костюхнівської, Городоцької, Куклинської, Прилісненської сільських рад. Проведено капітальний ремонт захисних дамб від підтоплення повеневими та паводковими водами за кошти державного бюджету на території Великоведмезької сільської ради на суму 98,2 тис. грн., Цмінівської сільської ради на суму 53,5 тис. грн.

  7

  Проведення робіт по очистці та захисту малих річок від замулення

  Проведені роботи по очистці малих річок від замулення в об’ємі 74,0 тис. м³ на суму 1,3 млн. грн. за кошти державного, місцевого бюджетів та кошти Маневицького управління водного господарства. Роботи виконувались на малих річках Осина, Рудка, струмок Безіменний, струмок Гнилий брід, Оконка, Підгородець, Чернявка, Горбах, Грушвиця, Любка, Кормин, Красоха. 

   

  Стратегічна ціль В.1.2.: Створення системи очистки каналізаційних стоків

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Будівництво централізованих систем каналізування в селищах Маневичі, Колки, селах району

  Проведено будівництво каналізаційної мережі по вулиці Луцькій в смт Маневичі.

   

  Стратегічна ціль В.1.3 Забезпечення якісного водопостачання

  Діяльність

  Інформація про виконання

  2

  Водопостачання в селі Комарово

  У 2013 році завершено першу чергу будівництва водогону в селі Комарове.

  3

  Водопостачання в селі Карасин

  У 2012 році завершено першу чергу будівництва водогону в селі Карасин.

  4

  Водопостачання в  селищі Маневичі

  Ведеться  будівництво водопровідної мережі в південно-західній частині  селища Маневичі в районі вулиць ім. Маяковського, Ювілейної, Західної, Івасюка. В 2013 році збудовано водопровід в східній частині селища Маневич по вулицях Східної, Собесяка, Крилова, Хакімова, Мохова, Яблуневої, Івана Богуна.

  5

  Благоустрій джерела в селі Гораймівка

  Маневицьким управлінням водного господарства проведено відновлення і благоустрій джерела в с. Гораймівка на суму  6 тис. грн. за кошти Гораймівської сільської ради. Проведено відновлення і благоустрій витоку річки Череваха, відновлення і благоустрій джерел в селах Куликовичі, Матійки, Годомичі за кошти сільських рад та управління водного господарства на загальну суму 15 тис. грн. Виготовлено проектну документацію водоохоронних та прибережних захисних смуг озера Довге Карасинської сільської ради та річки Грушвиця вартістю 30 тис. грн. за кошти районного бюджету.

  6

  Контроль за якістю питної води, забезпечення доведення  питної води до вимог ГОСТу 2874-82

  В районі Маневицький міжрайонний відділ лабораторних досліджень Державної установи  «Волинський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» забезпечує належний відомчий лабораторний контроль  якості питної води, що подається населенню, нагляд за дотриманням  вимог санітарного законодавства  по забезпеченню населення району якісною питною водою.   В районі прийнята  програма „Питна вода в Маневицькому районі на 2012-2020 роки” для здійснення заходів по забезпеченню населення якісною і безпечною питною водою.   Питання  забезпечення  населення  доброякісною питною водою гарантованої якості постійно  знаходиться на контролі Держсанепідслужби району.  В районі експлуатується один комунальний, 2 відомчих та 17 сільських господарсько-питних водопроводів, що становить 43 % забезпеченості населення централізованим водопостачанням. В 2015 році з Маневицьким міжрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦ ДСЕСУ» було укладено 9 угод з балансоутримувачами  джерел централізованого водопостачання для проведення відомчого контролю якості питної води.

   

  Стратегічна ціль В.1.4 . Вироблення єдиної стратегії поводження з твердими побутовими відходами

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Будівництво полігону твердих побутових відходів у смт. Колки

  Будівництво полігону твердих побутових відходів у смт. Колки не проводилось у зв‘язку з припиненням права користування земельною ділянкою площею 5 га для будівництва полігону Колківському ВУЖКГ.

  2

  Будівництво  сміттєсортувального цеху на території існуючого сміттєзвалища в смт. Маневичі

  Не побудовано в зв’язку з відсутністю фінансування.

   

  Стратегічна ціль В.1.5.Реабілітація радіаційного забруднення територій

  Діяльність

  ЕТАПИ, ЗАВДАННЯ

  Інформація про виконання

  Радіаційний захист населення та екологічне оздоровлення територій, що зазнали радіоактивного забруднення

  Залуження і перезалуження луків та пасовищ, вапнування кислих грунтів, виробництво і впровадження комбікормів із радіаційнопротекторними властивостями

  В рамках реалізації проекту «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)»  у 2016    році проводитимуться заходи по вапнуванню  кислих грунтів на території Старосільської, Годомичівської сільських рад та Колківської селищної ради.

   

  Стратегічний напрямок В.2: Підвищення екологічної культури та свідомості жителів району

  Стратегічна ціль В.2.1: Активізація формування екологічної культури населення 

  Діяльність

  ЕТАПИ, ЗАВДАННЯ

  Інформація про виконання

  1

  Організація та проведення програми місцевих екологічних планів дій

  Пріоритезація екологічних проблем району та визначення груп зацікавлених сторін

  Відповідно     до      Районної      екологічної    програми     «Екологія 2012-2016     та    прогноз до 2020 року»,

  затвердженої    рішенням    районної ради  від 7.09.2012 №17/9, в   районі визначено   пріоритетні екологічні

  плани дій:  будівництво      господарсько-питного  водопроводу східної частини Маневич;     відновлення та

  догляд      за внутрішньогосподарською    меліоративною    мережею району;    встановлення   прибережних

  захисних    смуг     і водоохоронних зон вздовж річок і навколо озер та інших водойм;  покращення малопродуктивних земель (вапнування);  захист від затоплення повеневими водами  річки Стохід с. Черськ – будівництво захисної дамби; заліснення малопродуктивних земель.

  Розробка місцевих екологічних планів дій

  Місцеві екологічні плани дій визначені в Районній екологічній програмі «Екологія 2012-2016 та прогноз до 2020 року».

  Впровадження місцевих екологічних планів дій

  Завершено будівництво каналізаційної мережі по вулиці Луцькій селища Маневичі,  розпочато будівництво водогону в селах Карасин та Комарове, ведеться  будівництво водопровідної мережі в південно-західній частині селища Маневичі. У 2013 році збудовано водопровід в східній частині селища Маневичі по вулицях Східної, Собесяка, Крилова, Хакімова, Мохова, Яблуневій, Івана Богуна. Постійно ведеться робота по поширенню екологічних знань через засоби масової інформації.

  Організація та проведення конкурсів на кращий будинок, вулицю, двір, навчальний заклад, установу, село

  Районна рада рекомендувала щорічно проводити сільським, селищним радам конкурс на зразковий двір. В переважній більшості ради визначають зразкові двори, нагороджують власників кращих садиб під час проведення Дня села, селища.

  Організація та проведення екологічних дитячих таборів

  З 2 червня по 19 червня 2015 року в районі працювали 11 таборів з денним перебуванням, в яких охоплено відпочинком 1602 дітей. Табори працювали під час однієї зміни на базі 11 загальноосвітніх навчальних закладів. Окрім таборів з денним перебуванням, в районі працював релігійний табір в селі Розничі (християнський дитячий табір «Надія»).

  При Маневицькому районному Центрі творчості дітей та юнацтва працює 12 гуртків еколого-натуралістичного напряму – 233 дитини, з них: 4 шкільні лісництва, юні орнітологи, квітникарі-оранжувальники, квітникарі, юні натуралісти, географи-краєзнавці, екологічне краєзнавство і туризм, юні лісівники, юні друзі природи. При загальноосвітніх школах району 17 гуртків. При Маневицькому районному Центрі творчості дітей та юнацтва з 2009 року працює відділ екології, краєзнавства і туризму. У 2015 році працювало 88 груп, з них - 29 груп  (гуртків) еколого – натуралістичного напрямку та 61 група туристичних гуртків: туристичні, краєзнавчі, спортивного орієнтування, в яких додаткову освіту здобувають відповідно 514 та 1096 дітей.  На території району діє 2 дитячих громадських екологічних об’єднання, зокрема у Карасинській ЗОШ І-ІІ ст. “Екологічна варта” - 62 чол.; та у Бережницькій ЗОШ І-ІІ ст. “Едельвейс” – 34 чол.

  Залучення лісництв до спільного з навчальними закладами проведення екологічних акцій прямої дії (висадка дерев, прибирання лісів, створення екологічних стежок)

  В районі зареєстровано і працює 6 шкільних лісництв: 4 при Маневицькому районному Центрі творчості дітей та юнацтва (Колківське, Троянівське, Новорудське та Рудниківське шкільні лісництва); Маневицьке шкільне лісництво ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Андрія Снітка (ВОЕНЦ); Годомичівське шкільне лісництво. Робота в шкільних лісництвах ведеться відповідно до Положення про шкільні лісництва. З лісовими господарствами підписані договори про співпрацю. Членами лісництв висаджено зелених насаджень на площі 52,4 га землі, проведено прибирання лісів, збір лікарських рослин.  Створено 12 екологічних стежок при НВК «Копиллівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», НВК «Черевахівська ЗОШ І-ІІ ст – ДНЗ», ЗОШ І-ІІІ ст. с.Костюхнівка,  НВК “Колківська ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей”, ЗОШ І-ІІ ст. с.Старосілля, РЦТДЮ, ЗОШ І-ІІІ ст.с.Прилісне, ЗОШ І-ІІІ ст.с.Троянівка, ЗОШ І-ІІІ ст.с.Оконськ, ЗОШ І-ІІ ст. с. Карасин, ЗОШ І-ІІІ ст.с. Нова Руда, ЗОШ І-ІІІ ст. №1 смт. Маневичі імені Андрія Снітка. У 2015 році, окрім шкільних лісництв, учнями шкіл посаджено 30 га лісу.

   

  СОЦІАЛЬНА СФЕРА

   

   

   

  Стратегічний напрямок С.1.: Покращення соціальних стандартів громади Маневицького району

  Стратегічна ціль С.1.1.: Розвиток культурних та дозвіллєвих послуг

  Діяльність

  ЕТАПИ, ЗАВДАННЯ

  Інформація про виконання

  1

  Розширення мережі закладів культурного дозвілля в районі

   Будівництво центру  дозвілля в селі Караcин

  У 2010 році введений в експлуатацію Будинок дозвілля і відпочинку молоді у с.Карасин загальною  вартістю 342 тис. грн.

  Створення Українсько-польського табору відпочинку учнівської молоді на дольовому фінансуванні в селі Костюхнівці

  В 2001 році підписаний договір про дружні партнерські стосунки між школою №5 міста Згеж та загальноосвітньою школою I-III ст. села Костюхнівка. В 2010 році створена філія громадської організації Хоронгвія Лодзька «Зв'язок харцерства Польського»  «Центр діалогу Костюхнівка». З 29 червня по 12 липня 2015 року в Маневицькому районі на базі центру ЗХП Лодзінської хоронгвії «Центр Діалогу Костюхнівка» пройшов міжнародний фестиваль «Костюхнівка-2015», в якому брали участь українські та польські діти шкіл-партнерів відповідно маневиччини та міста Лодзя. В рамках фестивалю відбулися спортивні змагання, мастер-класи, участь у «Поліській регаті», екскурсії визначними місцями Волині по містах  Луцьк та  Ковель, селах Колодяжне, Рокині, відвідали Рівненську АЕС. Цей фестиваль поклав початок футбольним матчам, присвяченим 100-річчю «Легіону», оскільки свою першу гру відомий сьогоденню польський клуб провів в Маневицькому районі.

  Відкриття станції юних техніків на базі клубу «Бригантина»

  Не відкрито у зв’язку з обмеженим фінансуванням.

  Реконструкція  кінотеатру "Жовтень" під районний центр дитячої та юнацької творчості

  У 2012 році завершено реконструкцію приміщення кінотеатру "Жовтень" під районний Центр творчості дітей  та юнацтва (РЦТДЮ) на загальну суму  3,03 млн. грн.

  Відкриття 4 філій музичних шкіл в с. Гораймівка, Нова Руда, Боровичі, Лісове

  Не відкрито у зв’язку з обмеженим фінансуванням.

  Створення музею Сигізмунда Сераковського в с. Лісове

  Планується встановлення меморіальної дошки.

  2

  Оптимізація послуг закладів культури шляхом покращення матеріально-технічної бази

  Повна комп’ютеризація 38 публічних бібліотек, підключення їх до мережі Інтернет

  Забезпечені комп’ютерною технікою з підключенням  до мережі Інтернет Маневицька центральна  районна бібліотека, Колківська бібліотека для дорослих, бібліотеки-філії сіл Прилісне та Старосілля.

  Забезпечення бібліотек району сучасними меблями

  Щорічно виділяються кошти на забезпечення бібліотек району сучасними меблями. Упродовж  2015 року на покращення матеріально-технічної бази бібліотек району було виділено 171,0 тис. грн.

  Ремонт районної бібліотеки (покриття – дах, фундамент, заміна вікон)

  У 2010 році зроблено ремонт у районній бібліотеці – перекрито дах, замінено 11 вікон на суму 105,8 тис. грн. В 2011 році зроблено ремонт теплотраси на суму 93 тис. грн. У 2012 році замінено 7 вікон, 2 дверей,  встановлена металопластикова конструкція для комп’ютерного кабінету, решітки на вікна, 2 дверей на суму 43,2 тис. грн. В 2014 році  в бібліотеці замінено 11 вікон на суму 17,2 тис. грн. В 2015 році встановлено підвісну стелю на суму 53,1 тис. грн.

  Ремонт Маневицького краєзнавчого музею, придбання виставкових стендів, меблів

  Протягом 2011-2013 років проведено ремонт Маневицького краєзнавчого музею: покриття даху, реконструкція фасаду на суму 140 тис. гривень.  Повністю  проведено реконструкцію трьох експозиційних залів.

     

  Проведення капітального ремонту районного будинку культури

  У 2012 році  зроблено  ремонт в районному будинку культури на суму 55,9 тис. грн. Проведено ремонт котла на суму 93,3 тис. грн.

     

  Відновлення опалення приміщень сільських закладів культури та проведення їх капітальних ремонтів (в селах Прилісне, Цміни, Велика Яблунька, Гута Лісівська, Красноволя, Гораймівка, Рудники, Четвертня, Годомичі, Копилля, Старий Чорторийськ, Городок, Боровичі, в селищі Колки)

  Щорічно виділяються кошти на  відновлення опалення приміщень сільських закладів культури та проведення їх капітальних ремонтів.  В 2015 році за рахунок коштів зони спостереження дії Рівненської АЕС перераховано 460,0 тис. грн. на ремонт та заміну вікон будинку культури в селі Старий Чорторийськ, 527,0 тис. грн. на капітальний ремонт будинку культури в селищі Колки, 50,0 тис. грн. на поточний ремонт клубу в селі Довжиця, 40,0 тис. грн. на поточний ремонт клубу в селі Тельчі, 30,0 тис. грн. на поточний ремонт клубу в селі Гута Лісівська, клубу в селі Майдан-Липненський на суму 430,0 тис. грн, клубу в селі Замостя 50,0 тис. грн. Всього на суму 1 623 тис. грн.

  Реконструкція приміщення сільської ради під сільський клуб с. Лишнівка

  Зроблено капітальний ремонт сільського клубу села Лишнівка.

  3

  Підтримка видання збірок місцевих поетів

  Надання фінансової допомоги місцевим поетам та письменникам у видання їхніх творів

  Відділом  культури і туризму райдержадміністрації спільно з Маневицькою централізованою бібліотечною системою у 2014 році надавалася фінансова допомога місцевим письменникам і поетам у виданні їхніх творів: Миткалику Роману для видання книги про село Прилісне «Моє село – мої односельчани» - 2 тис. грн.; Василю Більчику для видання роману «Три любові» - 1 тис. грн.; Галині Леонович для видання поезій – 500 грн.

  4

  Будівництво клубу в селі Бережниця, Розничі

  Виготовлення проектно-кошторисної документації, будівництво

  У 2009 році проведена реконструкція сільського  клубу   в   селі Бережниця. Клуб в селі Розничі не побудований у зв’язку з відсутністю фінансування.

   

   Стратегічна ціль С.1.2.: Розвиток медичної галузі району

  Діяльність

  ЕТАПИ, ЗАВДАННЯ

  Інформація про виконання

  1

  Відкриття лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах: Рудники, Красноволя

  Виготовлення проектно-кошторисної документації, реконструкція приміщення

  Виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію приміщень для розміщення АЗПСМ в с. Красноволя та с. Рудники. Реконструкція запланована на 2016 рік.

  2

  Будівництво фельдшерсько акушерських пунктів  в селах: Серхів, Мала Осниця, Хряськ, Майдан, Градиськ

  Виготовлення проектно-кошторисної документації, зведення нових приміщень

  Виготовлена проектно-кошторисна  документація на будівництво  ФАПу в с. Серхів вартістю 1114 тис. грн. За кошти місцевого бюджету проведено поточний ремонт Хряського ФАПу, ремонт приміщення Градиського ФАПу, ремонт пічного опалення  в Майданівському ФАПі.

  3

  Заміна флюорографічного обладнання в центральній районній поліклініці

  Демонтаж старого обладнання, встановлення нового

  У 2009 році встановлено нове флюорографічне обладнання  в Маневицькій центральній районній лікарні вартістю 42 тис. грн., яке придбане за кошти місцевого бюджету.

  4.

  Оновлення діагностичного обладнання в медичних закладах району

  Придбання ехоскопу кардіологічного

  В 2010 році за кошти місцевого бюджету Маневицькою центральною  районною  лікарнею придбано ехоскоп кардіологічний вартістю 10,1 тис. грн.

  Придбання колоноскопу

  За кошти  Фонду «Рідна Волинь», грантової  програми  посольства  Японії  в Україні «Кусаноне» у 2011 році придбано колоноскоп вартістю 138,29  тис. грн.

  Придбання апарату для ультразвукового дослідження внутрішніх органів з допліревськоюприставкою

  В 2010 році за кошти Фонду «Рідна Волинь», грантової  програми  посольства  Японії  в Україні «Кусаноне» придбано апарат для ультразвукового дослідження внутрішніх органів з допліревською приставкою на суму 57,4 тис. грн.

  5

   

  Придбання 5 стоматологічних установок

  Стоматологічні установки для лікарських амбулаторій району не придбані у зв’язку з відсутністю фінансування.

   

  Заміна  на ФАПах та в лікарських амбулаторіях фізіотерапевтичного обладнання

  У  фельдшерсько-акушерських пунктах та в лікарських амбулаторіях фізіотерапевтичне обладнання не оновлювалося у зв’язку з відсутністю фінансування.

   

  Заміна лабораторно-діагностичного обладнання в лікарських амбулаторіях

  За кошти місцевого бюджету в 2015 році придбано лабораторну витяжну шафу для потреб Прилісненської  АЗПСМ (усунення шкідливих факторів в роботі лаборанта).

   

  Придбання кисневих концентраторів – 2шт

  Маневицькою центральною районною лікарнею  за кошти місцевого бюджету придбано 6 кисневих концентраторів на суму 178,93 тис. грн.

  Заміна автотранспорту

  Придбання 4 автомобілів

  Придбання автотранспорту  не здійснювалося.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Стратегічна ціль С.1.3.: . Підвищення якості освітніх послуг

  Діяльність

  ЕТАПИ, ЗАВДАННЯ

  Інформація про виконання

  1

  Будівництво закладів шкільної освіти

  Будівництво школи в селі Майдан-Липненський

  У 2010 році завершено будівництво загальноосвітньої школи в с. Майдан-Липненський вартістю  6 256,2 тис.грн.

  Виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво школи в селі Четвертня

  Виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво Четвертнянської ЗОШ  І-ІІ ст. вартістю 141,85 тис.грн.

  2

  Будівництво закладів дошкільної освіти

  Виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво дитячого садочка в селі Комарово

  У 2012 році завершено будівництво дошкільного навчального закладу в селі Комарове вартістю 2071,741 тис. грн.

  Виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво дитячого садочка в селі Череваха

  У 2012 році завершено будівництво Черевахівського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад» вартістю 1315,165 тис. грн.

  Виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво  дитячого садочка в селі Городок

  В 2012 році завершено будівництво  дошкільного навчального закладу в с. Городок вартістю 1874,813 тис. грн.

  Виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво дитячого садочка в селі Костюхнівка

  У 2011 році завершено  будівництво дошкільного навчального закладу в селі Костюхнівка вартістю 522 тис. грн.

  3

  Створення навчально-виховного закладу «Школа-родина» на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кукли

  Виготовлення документації, покращення матеріальної бази, створення методичної бази

  З 2007 року розпочалася робота над створенням навчально-виховного закладу  «Школа-родина» на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кукли. Творча група школи розробила Концепцію школи-родини  на 2007-2017 роки. Головний принцип роботи з батьками виражається словами: «Ніхто так багато не знає і не вміє, як усі ми разом». Проводяться родинні свята: «Творча родина», «Родина, родина, як зірка єдина», «Будьмо знайомі», «Уклін тобі, моя родино» та інші. Проводяться засідання батьківських клубів  «Батьківські роздуми»,  «Сімейна розмова», «Батьківські проблеми», «Профілактика насильства та жорстокості  серед неповнолітніх». Матеріали з родинного виховання побували на  Всеукраїнських конкурсах «Маленький українець» та «У нас одне коріння». На вечори віншування запрошуються старожили села, ті люди, які виховали і гордяться своїми дітьми, щоб передати досвід майбутнім поколінням.

  4

  Комп’ютеризація навчальних закладів І-ІІ та І ступеня і забезпечення мультимедійним обладнанням базових шкіл району

  Придбання комп’ютерів

  В навчальних закладах району нараховується 538 комп’ютерів, 54 ноутбуки, 9 інтерактивних комплексів. Комп’ютерами забезпечені бібліотеки, окремі навчальні кабінети, адміністрація. В середньому по району  навантаження на 1 комп’ютер становить: у школах І та І-ІІ ступенів – 7 учнів, у  школах І-ІІІ ступенів – 14 учнів.  Вихід до Інтернету мають  27 із 59 шкіл, або 49%. Із них всі 22 школи І-ІІІ ступенів та 5 шкіл  І-ІІ ступенів –  за допомогою провайдерів Datagroup та Укртелеком.

  5

  Участь навчальних закладів району в розробці національних та міжнародних освітніх проектів

  Налагодження  тіснішої співпраці з школами зарубіжжя

  Налагоджено співробітництво загальноосвітніх шкіл району зі школами Польщі. Найактивніше працюють  ЗОШ  І-ІІІ ст. с. Костюхнівка, НВК «Маневицька  ЗОШ  І-ІІІ ст. №2-гімназія ім. А.П.Бринського», Колківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів-ліцей. Підписані договори навчальних закладів Польщі з ЗОШ І-ІІІ ст.  сіл Красноволя, Троянівка, Прилісне, Маневицькою  ЗОШ  І-ІІІ ст. №1.

  6

  Створення  житлово-побутового комплексу готельного типу  для учнів при ЗОШ І-ІІІ ст. №2- гімназії смт. Маневичі

  Капітальний ремонт приміщення і забезпечення його обладнанням та інвентарем

  Не побудований у зв’язку з відсутністю фінансування.

  7

  Забезпечити доступність загальної середньої освіти для учнів з віддалених сіл

  Придбати 4 автобуси в рамках Програм „Шкільний автобус”

  Придбано 6 шкільних автобусів для підвозу учнів до загальноосвітніх шкіл.

   

  Стратегічна ціль С.1.4: Забезпечення високого рівня надання соціальних послуг

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Приведення у відповідність до вимог Закону України „Про соціальні послуги” переліку та якості соціальних послуг, що надаються територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян району

  У Територіальному  центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маневицької райдержадміністрації запроваджено наступні види послуг: психологічні, соціально-педагогічні, інформаційні та соціально-побутові.

  2

  Збільшення кількості місць в Старочорторийському стаціонарному відділенні постійного проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку та інвалідів (з 30 до 40 чоловік)

  В Старочорторийському стаціонарному відділенні  постійного проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку та  інвалідів проводився поточний ремонт кімнат та складських приміщень, замінено старі вікна на склопакети, закуплені нові меблі та необхідне обладнання, зокрема пральна машина, морозильні камери, холодильники, опромінювач  бактерицидний. У 2010 році збільшено кількість ліжко-місць до 45.

  3

  Сприяння у розвитку конкуренції у сфері соціальних послуг

  У 2008 році Маневицькою селищною радою виділено земельну ділянку під будівництво будинку інтернату-пансіонату для престарілих та одиноких людей по вул. Ринковій смт Маневичі. В 2010 році розпочаті будівельні роботи. На даний час виконано 65% запланованих будівельних робіт. Залишається завершити внутрішні роботи, монтаж санітарно-каналізаційних вузлів, встановлення системи опалення.

   

  Стратегічна ціль С.1.5:Будівництво соціального житла та об‘єктів соціальної сфери

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1

  Будівництво центру соціально-психологічної реабілітації в с. Галузія

  У квітні 2014 року здано в експлуатацію  центр  соціально-психологічної реабілітації  молоді в с. Галузія балансовою вартістю 976 тис. грн. В центрі  розміщені сільський клуб, ФАП, бібліотека.

  2

  Створення соціального житлового фонду

  Не створено у зв'язку з відсутністю фінансування.

  3

  Створення на базі Колківської ЗОШ - ліцею (гуртожиток) – інтернату для проживання дітей соціально незахищених категорій.

  Не створено у зв'язку з відсутністю фінансування.

  4

  Завершення  реконструкції приміщення колишнього банку „Україна” в смт. Маневичах  під адміністративне приміщення управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи райдержадміністрації та територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян району

  Протягом 2009-2011 років проводилася реконструкція приміщення колишнього банку «Україна»  в  смт Маневичі  під адміністративне приміщення управління  соціального захисту населення райдержадміністрації та територіального центру соціального обслуговування.  Виконано робіт на суму 819,289 тис. грн.

   

  Стратегічна ціль С.1.6:Розвиток фізкультури, спорту та пропаганда здорового способу життя

  Діяльність

  Інформація про виконання

  1.

  Будівництво оздоровчого туристичного комплексу в с. Годомичі

  Не побудовано у зв'язку з відсутністю фінансування.

  2.

  Реконструкція районного спортивного комплексу в смт. Маневичі

  Планується реконструкція районного спортивного комплексу.

  3.

  Будівництво спортивних майданчиків із штучним покриттям  в селищах Маневичі, Колки, селах Прилісне, Гораймівка, Цміни

  У зв'язку з відсутністю фінансування спортивні майданчики  із штучним покриттям  не будувалися.

  Переглядів 1643
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua