12 грудня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Надання адміністративних послуг
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Енергоефективність
 • Економічний розвиток
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Відділ ДРАЦС
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Четвер, 26 січня 2017 14:57

  ЗВІТ роботи відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації за 2016 рік

  Протягом 2016 року відділ економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації (далі Відділ) виконував завдання, що передбачені Положенням про Відділ, Планом роботи райдержадміністрації на 2016 рік, квартальними і щомісячними планами роботи Відділу, іншими нормативно-правовими актами, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій, рішеннями районної ради.

  Основними завданнями Відділу є забезпечення реалізації на території району державної політики економічного і соціального розвитку; координації проектної діяльності; співпраці з міжнародними донорськими структурами; сприяння розвитку міжнародного співробітництва у соціальній та гуманітарних сферах; забезпечення реалізації на території району єдиної державної зовнішньоекономічної політики і державної політики у сфері зовнішніх зносин; державної політики у сфері інвестиційної діяльності та державно-приватного партнерства; державної політики у сфері туризму.

  Відділом підготовлено матеріали по 10 питаннях для розгляду на засідання колегії районної державної адміністрації,  8 проектів рішень районної ради, 26 проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації, а також інформаційні і аналітичних матеріали, які подавались обласній державній адміністрації, керівництву районної державної адміністрації.

  Підготовка питань на засідання колегії  РДА

  Для розгляду на засідання колегії районної державної адміністрації в 2016 році Відділом підготовлено аналітичні довідки по 10 питаннях, зокрема: про  виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками 2015 року; про використання проектного менеджменту органами місцевої влади району для залучення інвестицій та хід виконання  проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III»; про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 № 22/4; про  хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками I кварталу 2016 року; про залучення інвестицій в економіку району; про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками I півріччя 2016 року; про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками 9 місяців 2016 року; про реалізацію на території району єдиної державної зовнішньоекономічної політики і державної політики у сфері зовнішніх зносин; про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік; про сприяння розвитку міжнародного співробітництва у соціальній та гуманітарних сферах.

  Розробка програм соціально-економічного розвитку

  Відділом розробленіПрограма економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік, затверджена рішенням районної ради №7/10 від 31.03.2016; Районна програма розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки, затверджена рішенням районної ради №7/12 від 31.03.2016;Програма розвитку туризму та рекреації в Маневицькому районі на2017-2019 роки, затверджена рішенням районної ради № 15/15 від 22.12.2016;проект Програми економічного і соціального розвитку Маневицькогорайону на 2017 рік.

  В 2016 році Відділом створено базу районних цільових програм Маневицького району, що розміщена на офіційному сайті райдержадміністрації  в рубриці «Діяльність РДА. Програми району».

  Відділом підготовлений проект та презентація Звіту голови районної державної адміністрації Андрія Олександровича Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2015 рік.

  Проектна діяльність

  Протягом 2016 року Відділом активізовано роботу щодо підготовки проектних заявок відділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями до конкурсів проектів.

  Відділом підготовлено на конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку:

  - проект  відділу освіти районної державної адміністрації  «Реконструкція загальноосвітньої школи I-II ступенів в с. Розничі Маневицького району»;

  - проект Комарівської сільської ради «Добудова незавершеного будівництва водопроводу с. Комарове Маневицького району Волинської області – будівництво»;

  - проект відділу освіти районної державної адміністрації  «Будівництво адміністративно-службових допоміжних приміщень НВК загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад  села Копилля Маневицького району».

   В 2016 році Відділом спільно з колегами з Березовського району Брестської області Республіки Білорусь розроблений та поданий на англійській мові проект «Розвиток транскордонного туризму на Маневиччині (Україна) та Березенщині (Республіка Білорусь)» до Програми територіального співробітництва Білорусь-Україна. Проект відібраний до резервного списку.

  Відділом спільно з партнерами з гміни Біляни Мазовецького воєводства Республіки Польща підготовлено і подано на англійській мові 2 концепції проектів «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони», «Розвиток транскордонного співробітництва між Маневицьким районом та гміною Біляни з метою запобігання надзвичайним ситуаціям та мінімізації їх наслідків» до Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

  В рамках проекту «Розвиток транскордонного співробітництва між Маневицьким районом та гміною Біляни з метою запобігання надзвичайним ситуаціям та мінімізації їх наслідків»  на території Маневицького району передбачено придбання 4 пожежних машини, автомобіля першої допомоги, оперативного автомобіля та іншого необхідного обладнання для пожежних команд району на загальну суму 1157935 євро / 32,9  млн. грн.

  Проектом «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони» на території Маневицького району передбачено проведення капітального ремонту 16,8 км  автомобільної дороги  О 031169 Собищиці - Колодії - Вовчиськ - /М-07/ - Комарове - Розничі - /Р-14 (на відрізку від села Костюхнівка до автомобільної дороги М-07) та вуличного освітлення з використанням відновлювальних джерел енергії по відремонтованій дорозі в прилеглих населених пунктах сіл Гута Лісівська (1км), Лісове (2км), Костюхнівка (1,5 км), Вовчецьк (1 км)  на суму 1421428 євро / 40,3 млн. грн.

  Протягом звітного періоду Відділом підготовлено заявку Маневицької районної державної адміністрації «Збереження, консервація та реставрація пам’ятки підводної археології   «Човна-довбанки" 13-14 ст.» на участь у конкурсі «Невеликий грант -2017» Посольського фонду США зі  збереження культурної спадщини (AFCP) на англійській та українській мовах.

  Відділом надавалася інформаційна та консультативна підтримка:

   - працівникам Відділу надання адміністративних послуг РДА при підготовці проекту, який став переможцем у відборі центрів надання адміністративних послуг в рамках проекту технічної допомоги ЄС «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади». Загальна сума проекту складає 2 млн. грн., в тому числі 1,35 млн. грн. за рахунок коштів ЄС, 0,65 млн.грн. – районного бюджету;

  - членам Маневицької громадської організації «Довіра», відділу культури райдержадміністрації  при підготовці проекту  «Ми хочемо жити як всі!», який став переможцем обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив. В рамках проекту в приміщенні районної бібліотеки для функціонування «Арт – кафе» виконані внутрішні оздоблювальні роботи, облаштовано санвузол, обладнано пандус, контрастну смугу на сходи для слабозорих людей. Також придбано ноутбук, принтер, меблі, світильники, гардини, тюль, карнизи, чайник, чашки, аудіокниги, книги шрифтом Брайля, канцтовари для круглого столу та матеріали для проведення майстер-класів. Загальна вартість проекту 171,811 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів обласного бюджету – 99,8 тис. грн; районного бюджету – 65,011 тис. грн; селищної ради – 7,0 грн.;

  - працівникам Троянівської сільської при підготовці проекту «Розвиток та реконструкція систем водопостачання та водовідведення для забезпечення населення якісною питною водою», який став переможцем обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив. Загальна вартість проекту 110 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів обласного бюджету – 100 тис. грн;  сільської ради – 5 тис. грн., громади – 5 тис. грн. В рамках проекту здійснено демонтаж водопостачальної і водовідвідної системи, проведено монтаж систем та  встановлено дренажну систему для покращення функціонування каналізаційної системи в житловому будинку, закладам громадського харчування, дошкільного навчального закладу, загальноосвітньої школи та лікарської амбулаторії в с.Троянівка;

  - працівникам Маневицької селищної ради при підготовці проекту «Капітальний ремонт котельні №1 та теплових мереж Маневицької центральної районної лікарні».

  Протягом звітного періоду Відділом здійснювався моніторинг вровадження проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду –III».

  В рамках цього проекту впроваджувалися 4 мікропроекти:

  -  «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу в  с.  Троянівка Маневицького району Волинської області». В рамках проекту замінено покрівлю дошкільного навчального закладу на металопрофіль, встановлено водостічні труби і відливи на загальну суму 289383 грн., в тому числі за рахунок коштів ПРООН  – 217 000 грн., коштів громади – 14 473 грн., коштів обласного бюджету – 28 955 грн., коштів бюджету сільської ради  – 28 955 грн.;

  - «Капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Грузятин Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій»: замінено 23 вікон та 5 дверей на металопластикові, утеплено фасад приміщення на  суму 279396  грн., в тому числі – кошти ПРООН – 209560 грн., громади – 13962 грн., обласного бюджету – 30000 грн., районного бюджету – 25874 грн.;

  - «Капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Будки Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій»: проведено заміну  94 вікна та дверей  на металопластикові в загальноосвітній школі на суму 297246 грн., в тому числі за рахунок коштів ПРООН – 212 000 грн., громади – 14866 грн., обласного бюджету – 30000 грн., районного бюджету – 40380 грн.

  - «Капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Нова Руда Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій»: проведено заміну 43 вікна та  14 дверей  в приміщенні школи села Нова Руда, на  суму 215950  грн., в тому числі за рахунок коштів ПРООН  – 136250 грн., громади – 14000 грн., обласного бюджету – 30000 грн., районного бюджету  – 35700 грн.

  Спільно з координатором обласного ресурсного центру громад Іриною Бойко в рамках проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III» організовано два Форуми місцевого розвитку району 12 квітня та 29 липня 2016р.; моніторинг реалізації проекту в с.Нова Руда, с.Будки, с.Грузятин, с.Троянівка 6 травня 2016р., в с.Будки 19 липня 2016р.; ознайомчий візит для 60 представників з 10 районів Рівненської та  Волинської областей на об’єкти Маневицького району з впровадженням ВДЕ (відновлювальних джерел енергії) 31 травня 2016 року; презентацію результатів проекту «Капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Будки  шляхом впровадження енергозберігаючих технологій» 18 листопада 2016 р.; семінар «Досвід впровадження економічного компоненту (підтримка сільськогосподарських кооперативів)  23 листопада 2016 р.

  В місті Камянці-Подільському Хмельницької області 4 серпня 2016 року на кластерному семінарі – тренінгу для координаторів районних ресурсних центрів Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської та Волинської областей на тему: Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»: особливості впровадження задля побудови ефективного партнерства та досягнення стійких результатів начальник Відділу Надія Савчук презентувала досвід діяльності Маневицького районного ресурсного центру громад в проведенні навчання проектної діяльності та залученні коштів міжнародної технічної допомоги. Зокрема, в результаті проектної діяльності Н.Савчук в районі вдалося реалізувати 24 проекти та залучити понад 20 млн. грн.

  З метою створення умов для реалізації принципів сталого розвитку населених пунктів району та більш активного залучення усіх верств населення, представників установ, організацій  до діалогу з органами державної влади і місцевого самоврядування, вироблення прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні, залучення громадян до участі в управлінні розвитку територій на базі відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації створений районний ресурсний центр громад Маневицького району. Зареєстровано сторінку у Фейсбуці «Маневицький районний ресурсний центр громад».

  Відділом підготовлене Положення про районний конкурс проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад, що затверджене рішенням районної ради.

  Начальник Відділу Надія Савчук як автор проекту  «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)» Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України» брала участь у навчальній поїздці виконавців грантових проектів в рамках Програми ЄС «Політика підтримки регіонального розвитку в Україні» 24 травня 2016р.  з ознайомленням сільськогосподарськими кооперативами області, досвідом створення та роботою кооперативів в Україні на базі Горохівського та Іваничівського районів Волинської області, у виїзному засіданні Дня депутата районної ради 13 липня 2016р. з метою моніторингу реалізації проекту на базі Рівненської АЕС, демонстраційного полігону державного підприємства дослідне господарство „Городецьке”.

  Міжнародне співробітництво

  В 2016 році діяльність Відділу була спрямована на співробітництво із зарубіжними містами та регіонами, організацію та проведення у районі міжнародних заходів, сприяння реалізації міжнародних проектів на території району, участь у міжнародних комунікативних заходах (конференціях, семінарах, круглих столах, програмах по обміну досвіду, навчальних програмах та тренінгах), забезпечення позитивного іміджу району за кордоном, забезпечення співробітництва місцевої  влади та міжнародних компаній і організацій, потенційно здатних виступити учасниками важливих для економіки району проектів.

  Значно посилилася робота районної державної адміністрації у напрямку міжнародного співробітництва. Зокрема, Відділом у рамках чинних та майбутніх договорів про партнерство і співробітництво протягом 2016 року здійснено організаційне забезпечення 3 візитів офіційних делегацій Маневицького району до партнерів Республіки Польща, Білорусь та прийом 8 офіційних іноземних делегацій в Маневицький район від міст Згежа, Озоркува Лодзького воєводства Республіки Польща 5 листопада 2016 року з нагоди участі у велосипедній естафеті «Вогонь Незалежності»; від Повіту Бжезіне (Республіка Польща), Купішкського району (Литва), Іванівського та Камянецького районів (Республіка Білорусь)  22 – 25 серпня 2016 року з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України; від Іванівського району Республіки Білорусь 9 листопада 2016 року з нагоди участі у святковому концерті, присвяченому Дню працівників культури України; від гміни Біляни Мазовецького воєводства Республіки Польща 5-6 грудня 2016 р. з нагоди підготовки спільних проектів до Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

  З метою підготовки спільних проектів начальник Відділу Надія Савчук  брала участь у поїздках до міст Пінськ, Береза, Іваново  Республіки Білорусь 17 березня 2016 р., до Іванівського району Республіки Білорусь 27 серпня 2016 р., до гміни Біляни Мазовецького воєводства Республіки Польща 27-29 грудня 2016 р., до Буковеля 10-12 жовтня 2016 р.  на конференцію з нагоди офіційного відкриття Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, у навчанні в рамках проекту «Зелена економіка», яку втілює в життя в регіоні GIZ 6 грудня 2016 р.  в м.Луцьку.

  Результати міжнародної співпраці – Маневицькою районною державною адміністрацією спільно з партнерами з гміни Біляни Мазовецького воєводства Республіки Польща  та Березовського району Брестської області Республіки Білорусь подано три проектні заявки до міжнародних конкурсів проектів.

  Інвестиційна діяльність

  З метою  просування     інвестиційних      можливостей     району     серед інвесторів за допомогою ресурсів мережі Інтернет Відділом розроблено рубрику «Економічний розвиток», яка  висвітлюється  на офіційному сайті Маневицької РДА. В рубриці розміщено 36 інвестиційних пропозицій та перелік об’єктів інвестування (16 вільних земельних ділянок, 16 інвестиційних пропозицій установ району, 4 інвестиційні пропозиції вільних виробничих приміщень, будівель та споруд, які можна взяти в оренду або придбати) на українській та англійській мовах. 

  Відділом розроблений інвестиційний паспорт району на українській та англійській мовах. Планується видання брошури «Маневиччина інвестиційна» на українській та англійській мовах.

  На англійській мові підготовлена презентація «Маневиччина інвестиційна», перспективні інвестиційні проекти та перелік інвестиційних пропозицій району для участі у міжнародних форумах. Підготовлено інформації управлінню розвитку, інвестицій та європейської інтеграції ОДА щодо наповнення диску «Волинь запрошує до співпраці – 2016» про вільні земельні ділянки району, які пропонуються для продажу або продажу права оренди на земельних аукціонах для реалізації інвестиційних проектів.

  На базі райдержадміністрації 23-24 вересня 2016р. відбувся виїзний семінар «Організаційно-правові засади органів виконавчої влади» для голів райдержадміністрацій області з вивчення досвіду роботи інноваційно-інвестиційної діяльності району, на якому начальник Відділу Надія Савчук  виступила  із презентацією «Інноваційно-інвестиційна діяльність як чинник забезпечення економічного розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва Маневицької райдержадміністрації».

  Туризм

  З метою популяризації туристичного потенціалу району Відділом розроблено електронний варіант карт району та селища Маневичі, замовлено виготовлення 250 примірників карт; розроблено каталог туристичних маршрутів Маневицького району; проведено фотографування найцікавіщих туристичних об’єктів району, розроблено та замовлено друк чотирьох рекламних носіїв у вигляді банерного полотна розміром 1х1,5 м із зображенням туристичної карти  району, проведено оформлення та замовлено виготовлення рекламних виставкових стендів для участі представників району у туристичних ярмарках та інших виставкових заходах у вигляді стендів типу «Roll up» та «X-banner», розроблено рубрику «Маневиччина туристична» на офіційному сайті Маневицької районної державної адміністрації.

  Спеціаліст Відділу Сергій Міщук 5 липня 2016р. брав участь в міжнародній науковій конференції «Перша світова війна на Волині» в смт. Маневичі; 3 червня 2016р. в обласному прес-турі по ознайомленню з пам’яткою  підводної археології  «Човна-довбанки» 13-14 ст.; 11-12 червня 2016 р. у велопробізі «Один світ – одна мрія»; міжнародних заходах 20 серпня 2016 р. з нагоди 100-річчя битви Польських легіонів у Костюхнівці; фольклорному фестивалі «Поліський водограй» 21 вересня 2016 року на території Троянівської сільської ради, де була проведена презентація туристичного маршруту «Мандрівка Поліссям, де Стохід і пісня».

  Висвітлення діяльності відділу в засобах масової інформації

  Відділом забезпечувалося постійне оновлення рубрик «Економічний розвиток», «Маневиччина туристична», «Програми району», «Новини»  на офіційному сайті РДА, висвітлення роботи Маневицького районного ресурсного центру громад в соціальних мережах, подання інформації про роботу Відділу на місцеве проводове радіомовлення, телерадіокомпанію «Бурштиновий шлях», районної газети «Нова доба», дано інтерв’ю начальника Відділу Надії Савчук телеканалу «Нова Волинь», телерадіокомпанії «Бурштиновий шлях».

  Підготовлені на сайт райдержадміністрації 15 статей: «Маневиччина продовжує розширювати коло своїх міжнародних партнерів»; «Засідання Форуму місцевого розвитку Маневицького району»; «Реалізація в районі проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду –III»;  «Ознайомчий візит для представників Рівненської та Волинської областей на об’єкти Маневицького району з впровадженням ВДЕ (відновлювальних джерел енергії)»; «Про впровадження електронних закупівель»; «У Маневичах відбувся семінар щодо електронних державних закупівель»; «Представники Маневицького району ознайомились з роботою Рівненської АЕС в рамках проекту ЄС «Політика підтримки регіонального розвитку в Україні»; «Три проекти Маневицького району визнані переможцями обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив»; «Презентація роботи Маневицького ресурсного центру громад на кластерному семінарі-тренінгу в м.Камянці-Подільському»; «Участь делегації Маневицького району у районному фестивалі-ярмарці «Дожинки-2016» в Іванівському районі Республіки Білорусь»; «На Маневиччині перебували офіційні іноземні делегації з Литви, Польщі та Республіки Білорусь»; «Інформація для суб’єктів господарювання щодо тимчасового скасування надмірного адміністративного регулювання цін на харчові продукти»; «Старт Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-України 2014-2020»; «Перспективи сільськогосподарської обслуговуючої кооперації»; «Маневицька РДА налагоджує співпрацю з польськими партнерами з гміни Біляни Мазовецького воєводства» тощо.

  Впровадження та моніторинг електронних закупівель в районі

  З метою роз’яснення порядку здійснення закупівель з використанням електронної системи відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», залучення суб’єктів господарювання району до реєстрації в системі PROZORRO та участі в торгах, які проводяться на території району, Відділом організована відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота. Зокрема, надіслано листи підприємствам, установам, організаціям, відокремленим структурним підрозділам райдержадміністрації, розміщено інформацію на офіційному сайті РДА, підготовлено статтю «Про впровадження електронних закупівель» до районної газети «Нова доба». Постійно надавалась інформація щодо моніторингу електронних закупівель до управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації.

  В залі засідань райдержадміністрації для 70 представників розпорядників бюджетних коштів та суб’єктів господарської діяльності району Відділом організовано семінар щодо запровадження електронних закупівель 14 липня 2016 року, який проводив обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

  Станом на 01 січня 2017 року в районі проведено 223 закупівлі через електронну систему ProZorro. Здійснення закупівель через систему ProZorro дозволило закладам району зекономити 740,99 тис. грн.

  Відділом підготовлено Положення про тендерний комітет Маневицької РДА, яке затверджене розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 липня 2016 року №314.

  Участь у нарадах та підвищення кваліфікації працівниками Відділу

  Протягом 2016 року працівники Відділу  брали участь в засіданнях колегії райдержадміністрації, селекторних, апаратних нарадах, сесіях районної ради, засіданнях постійних комісій районної ради, семінарах, тренінгах що стосується роботи відділу, міжнародних заходах.

  Активно, цілеспрямовано, систематично і результативно працівники Відділу працювали над підвищенням професійного рівня. Зокрема, спеціаліст Відділу Сергій Міщук отримав сертифікат про підвищення кваліфікації шляхом участі 30 червня - 1 липня  2016 р. у семінарі «Сільський туризм як складова сталого розвитку територіальних громад» обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

  Начальник Відділу Надія Савчук отримала два сертифікати про підвищення кваліфікації взявши участь у семінарі «Актуальні питання соціально-економічного розвитку регіону»  обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; у 10-денному навчанні в рамках проекту «Підготовка спеціалістів у сфері написання проектів і проектного менеджменту», що фінансувався Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

  Активно ділилася досвідом  роботи начальник Відділу Надія Савчук, як  викладач обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій провела виїзні семінар-тренінги «Стратегічне планування та управління проектами» для державних службовців, посадових осіб місцевих органів державної влади, сільських та селищних голів  Володимир-Волинського, Ратнівського, Старовижівського і Камінь-Каширського районів.

  Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації Надія Савчук є переможцем 1 туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий керівник» та зайняла II місце в області  в номінації «Кращий керівник»  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

          

  Начальник відділу економічного

  розвитку, інвестицій та міжнародного

  співробітництва райдержадміністрації                                              Н.Савчук

  Переглядів 1458 Останнє редагування П'ятниця, 27 січня 2017 14:31
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua