19 листопада 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Надання адміністративних послуг
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Енергоефективність
 • Економічний розвиток
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Відділ ДРАЦС
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • АРХІВ НОВИН

  « Листопад 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      
  Вівторок, 10 лютого 2015 08:20

  Сім'я, молодь та спорт

  Фізкультурна організація Маневицького району об’єднує 96 колективів фізкультури (59  в загальноосвітніх школах, 35 на підприємствах, установах, організаціях, Маневицький професійний ліцей та Колківське вище професійне училище). В районі працює  дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації, Гораймівська дитячо-юнацька спортивна школа  та районна організація ВФСТ„Колос”.

           До послуг жителів району функціонують 2 стадіони, 32 спортивних зали 29 футбольних полів, 156 спортивних майданчиків, 14 майданчиків з тренажерним обладнанням 1 майданчик зі штучним покриттям та ряд інших спортивних споруд.

  Фізкультурно-масову та спортивну роботу в районі проводить 99 фізкультурних працівники, у тому числі 9 осіб жіночої статі. Фізкультурну освіту має 98 осіб (90 – ІІІ-ІV та 8 – І-ІІ рівня акредитації).

  Всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи охоплено 5855 тис. жителів району, в тому числі 2,7  тис. учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів.

  Третім уроком фізичної культури охоплено 6,4 тис. учнів, що становить         84,7 % від загальної кількості учнів району.

  На фінансування сфери фізичної культури і спорту в районному бюджеті на 2014 рік передбачено кошти  в сумі 1454  тис. гривень,  що майже на 30 тис. гривень більше ніж у 2013 році.

  На ці кошти фінансується сектор у справах молоді та спорту (на спортивні заходи виділено 30 тис. грн.,  районна організація ВФСТ „Колос”, ДЮСШ відділу освіти, Гораймівська ДЮСШ  та футбольний клуб „Будівельник” .

  В районі регулярно проводиться фестиваль з фізичної культури і спорту.

  У 2014 році на хорошому організаційному рівні проведено районний фестиваль з фізичної культури та спорту в с.Кукли.  Переможцем та призерами змагань стали команди Прилісненської, Старочорторийської сільських та Колківської селищної ради.

  Відповідно до Положення про проведення районної спартакіади „Здоров’я” серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів щороку  проводяться змагання з 11 видів спорту. В програму спартакіади включено змагання з волейболу, легкої атлетики та легкоатлетичного кросу (осінь, весна), стрільби з малокаліберної гвинтівки, тенісу настільного, футболу, легкоатлетичних змагань „Хто ти, майбутній олімпієць”, змагань „Нащадки козацької слави”, спартакіада допризовної молоді, шахи та шашки. У цьому році більше 2 000 учнів шкіл взяли участь в змаганнях.

  Також щороку проводиться спартакіада з видів спорту серед сільських і селищних рад під девізом „Фізичне виховання – здоров’я нації”. Щорічно близько 600 спортсменів беруть участь в спартакіаді. В змаганнях 2014 року прийняло участь 30 сільських та селищних рад. Не забезпечили участь команд у змаганнях голови Великоведмезької та Годомичівської сільських рад.

  В районі проводиться відповідна робота щодо розвитку футболу. Для покращення ситуації щодо розвитку футболу, на сьогоднішній день в районі створена районна федерація футболу, яку очолює Михайло Іванович Ліщук.

  Проводяться чемпіонат та кубок району. В чемпіонаті району 2014 року взяло участь 22 команди (10 у вищій лізі та 12 у першій лізі). Чемпіоном району стала команда Старочорторийської сільської ради.

  В розіграші кубка району прийняло участь 31 команда сільських та селищних рад. Володарем кубка району стала команда Старочорторийської сільської ради.

  Протягом останніх років в чемпіонаті області з футболу приймає участь команда „Будівельник” з смт. Маневичі. У цьому році у розіграші кубка облради „Колос” брала участь команда Старочорторийської сільської ради.

  Традиційними в районі є турніри з футболу пам’яті Лазарєва С.В.,  пам’яті Діденка П.М., памяті Ю.Суліковського та М.Мандзюка. Щороку в цих турнірах приймає участь  6-8 команд району.

  Представники нашого району є учасниками Всеукраїнських змагань з футболу. Так збірна команда області сформована на базі ДЮСШ відділу освіти  Маневицької райдержадміністрації посіла 2 місце у Всеукраїнських  змаганнях „Діти Олімпійська надія”. В чемпіонаті України який проходив в м.Умань  серед дівчат 1997 та молодші юні спортсменки посіли  третє місце. У чемпіонаті України з легкої атлетики брали участь вихованці району Богдан Максим (с.Ст. Чорторийськ) та Климець Ірина (с.Четвертня), які у підсумку серед молоді посіли 1 та 2 місце відповідно, а серед дорослих Ірина Климець виборола 3 місце.

  Для цих спортсменів виділяються кошти з районного бюджету для підготовки та участі у відповідальних Всеукраїнських змаганнях.

          В ДЮСШ відділу освіти Маневицької райдержадміністрації  функціонує 4 відділення (Волейбол – дівчата, 6 – навчальних груп, 94 – учнів. Гандбол – хлопці, 4 – навчальні групи, 60 учнів. Легка атлетика – дівчата і хлопці, 6 – навчальних груп, 69 учнів. Футбол – хлопці і дівчата, 15 – навчальних груп, 278 учні. Всього 31 група, 19 груп – початкової підготовки, 12 груп – попередньої базової   підготовки. Загальна кількість учнів – 501.  

          Навчально-тренувальні заняття проводять 15 тренерів-викладачів, 1 з них мають першу кваліфікаційну категорію, 1 – другу кваліфікаційну категорію. За освітою всі мають відповідну фахову підготовку, закінчили факультети, відділення фізичного виховання або навчаються у вищих навчальних закладах на факультетах фізичної культури. Тренери дитячо-юнацької спортивної школи працюють в селах Прилісне, Череваха, Галузія, Оконськ, Старий Чорторийськ в селищі Маневичі та Колки. 

  За високі результати в обласних та Всеукраїнських змаганнях дитячо-юнацькій спортивній школі у грудні 2011 року присвоєна перша категорія.

  В Гораймівській ДЮСШ займається 198 учнів.  

  В спортивній школі розвивається 4 види спорту (важка атлетика, волейбол, легка атлетика, футбол). Тренери дитячо-юнацької спортивної школи працюють в селах Гораймівка, Чорниж, Рудники, Красноволя та селищі Колки.

  Навчально-тренувальну роботу проводить 8 тренерів-викладачів, в тому числі 3 штатних. Спортивна школа не має власної спортивної бази. Навчально-тренувальний процес проводиться на спортивних спорудах навчальних закладів району на безоплатній основі.

  З кожним роком в районі зміцнюється матеріально-спортивна база галузі фізичної культури і спорту.

  Для покращення матеріально-спортивної бази з 2008 року районні фестивалі з фізичної культури та спорту почали проводитись у сільських радах, що дало можливість додатково виділяти кошти з районного бюджету на ремонт та утримання спортивних споруд.

  Переглядів 2739 Останнє редагування Вівторок, 10 лютого 2015 18:00
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua