Версія для друку
Четвер, 18 лютого 2016 16:06

Згасла життєва свічка ще одного Героя АТО, жителя с. Прилісне Шишолика Василя Серафимовича

16 лютого пізно ввечері повернувся Герой з війни додому, на жаль, в домовині. Зустрічали бійця односельчани, стоячи на колінах, із запаленими свічками.

Народився Шишолик Василь Серафимович у селі Прилісне 14 вересня 1969 року. Навчався у місцевій школі, тут, у селі, пройшло його дитинство, промайнула юність. Створивши сім»ю, продовжував проживати у рідному Прилісному, працював електрогазозварювальником на ДП «Волиньторф». У пам»яті односельчан Василь залишиться веселою, життєрадісною людиною. «Він дуже любив співати, чудово грав на саксофоні, а скільки він відіграв весіль…»,- з жалем пригадують односельці померлого Героя невизнаної війни.

 Будучи патріотом, пішов захищати кордони України, мобілізувавшись з Маневицького райвійськомату 9 липня 2015 року. Служив на посаді водія військової частини ПП 4050 59-ї  окремої мотопіхотної бригади, яка спочатку базувалася у м. Гайсин Вінницької області, а згодом прибула на Луганщину. Там на Луганщині, на війні, 15 лютого 2016 року і обірвався життєвий шлях веселого, товариського Василя…

 Провести в останню путь Василя Шишолика та підтримати родину покійного Героя прибули односельчани, товариші, колеги ДП «Волиньторф» бойові побратими, керівники району. Ні військові салюти, ні мелодії духового оркестру районного Будинку культури не могли заглушити того болю і душевного крику за дорогим чоловіком, турботливим татусем, люблячим дідусем. Тільки молитва за вічний спокій, що линула в небеса, поглинала  невимовний біль і страждання.

Вічна слава Героям!

Переглядів 1172

Галерея зображень