Версія для друку
Понеділок, 04 березня 2019 09:31

Презентуємо роботодавця в центрі кар’єри

Сьогодні роботодавець, як головний партнер у співпраці з службою зайнятості, виконує головну роль на ринку праці та тим самим задовольняє свої потреби у кадровому потенціалі. Так на базі центру кар’єри в  Маневицькому професійному ліцеї презентували роботодавця товариства з обмеженою відповідальністю «І-Торг» для учнів-випускників. І як наголосив директор Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ Юрій Корольчук:

- Широкі можливості відкриваються для випускників, що мають професію, а служба зайнятості завжди буде сприяти в їх працевлаштуванні, так як є посередником між пошукачем роботи та роботодавцем.

Операційний директор Іванна Курдельчук  детально презентувала робочі місця касирів торговельного залу для учнів ліцею.

ТзОВ «І-Торг» має розширену мережу супермаркетів «Наш Край» та створює нові робочі місця. На сьогодні має потребу в працівниках касирах торговельного залу, пекарях, адміністраторах, вантажниках, охоронцях.

Учні ліцею жваво обговорювали та цікавились умовами роботи в магазинах «Наш Край».

Учениці випускної групи продавців продовольчих товарів зацікавились пропозицією та обговорили з представниками роботодавця питання проходження виробничої практики та майбутнього працевлаштування.

Отже можна сказати, що зроблено ще один крок до якісного, адресного вирішення проблеми зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алла Корольчук

Переглядів 683

Галерея зображень