Версія для друку
Понеділок, 04 березня 2019 16:38

Відділ культури та туризму райдержадміністрації інформує

24 лютого в Ковельському міському народному домі «Просвіта» відбувся обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка», в якому взяли участь працівники закладів культури району та вихованці Маневицької дитячої музичної школи.

За підсумками проведення Огляду-конкурсу в номінації «оркестри та ансамблі мистецьких шкіл та установ освіти» серед дорослих І місце здобув інструментальний ансамбль «Інтермеццо» Маневицької дитячої музичної школи (керівник Ліна Марич), в номінації «солісти-інструменталісти» серед дітей ІІ місце здобули скрипаль Роман Дяк (клас викладача Наталії Бугайчук, концертмейстер Людмила Музичук) та кларнетист Богдан Совгуть (клас викладача Олега Горайчука, концертмейстер Олена Кедик), в номінації «троїсті музики» І місце посіли «Троїсті музики» районного будинку культури (керівник Леонід Марчук).

Переможці районного етапу обласного конкурсу читців «Мій любий краю», присвяченого 148-й річниці від дня народження Лесі Українки, взяли учать в обласному етапі конкурсу, який відбувся 24 лютого в приміщенні будинку культури с. Колодяжне Колодяжненської об’єднаної територіальної громади. За рішенням журі подякою була нагороджена Ельвіра Мужейко із Нової Руди, а дипломом за творчу індивідуальність – Матвій Смічик із Черевахи.

25 лютого з нагоди 148-річниці з Дня народження Лесі Українки у Маневицькій центральній районній бібліотеці організовано книжкову виставку «Краса Лесиного слова» та проведений поетичний віночок «Я маю в серці те, що не вмирає» з учнями 4-х класів НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія». У приміщенні районного будинку культури відбувся перегляд кінофільму «Лісова пісня» за мотивами однойменної драми-феєрії Лесі Українки. В Маневицькому краєзнавчому музеї була організована виставка «На крилах Лесиних пісень».

28 лютого з ініціативи видавництва «Фонтан казок», з метою популяризації читання та сучасної української літератури для дітей у Маневицькій районній бібліотеці відбулася зустріч із відомими сучасними українськими дитячими письменниками Іваном Андрусяком та Олегом Чаклуном, що проходив у рамках проекту ЛітФонтан.

Переглядів 543