Версія для друку
Субота, 11 травня 2019 08:19

Для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі проведено інформаційний захід «Безпечне та здорове майбутнє праці»

На базі Маневицького районного сектору філії Центру пробації у Волинській області спільно з представниками відділу «Маневицьке бюро правової допомоги» для клієнтів пробації (осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі) 6 травня 2019 року в рамках  відзначення Всесвітнього Дня охорони праці проведено інформаційний захід на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Метою заходу було  інформування клієнтів пробації про їхні права та можливості захисту. Роз’яснено, що кожен має право на  здорові та безпечні умови праці, недотримання яких приводить до відповідних наслідків — травмування, або захворювання. Знання у сфері безпеки та гігієни праці допомагають працівникам, роботодавцям, мінімізувати існуючі та потенційні виробничі ризики і тим самим покращити результати роботи в галузі охорони праці, не допустити настання негативних наслідків.

Також було наголошено про можливість отримання правової консультації у  вікіпедії WikiLegalAid , а також у Маневицькому бюро правової допомоги.

Захід проведено в рамках роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги особам, які перебувають на обліку у Маневицькому районному сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області.

Маневицький РС філії Центру пробації

Переглядів 373