Версія для друку
Середа, 15 травня 2019 07:59

Проведено День відкритих дверей для випускників Маневицького професійного ліцею

14 травня Маневицька районна філія Волинського ОЦЗ провела День відкритих дверей.для випускників Маневицького професійного ліцею. 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Олена Масюк провела екскурсію центром зайнятості та ознайомила із засадами діяльності служби зайнятості, послугами, які надає служба клієнтам, зокрема для учнівської молоді.

В ході проведення екскурсії випускники мали змогу побачити, як проводиться підбір роботи кар’єрними радниками центру зайнятості, а також ознайомилися з технікою пошуку роботи за допомогою татч-скрина з пошуку вакансій, де в реальному часі можна здійснити пошук роботи не тільки в межах району, а й області і всієї України.

У профорієнтаційному секторі випускники ознайомились з папками, описом професій та паспортами навчальних закладів, де можна здобути робітничі професії. До їх послуг був представлений «Барометр професій» з найбільш затребуваних професій, де є найбільша імовірність працевлаштуватись в найближчий час. 

Усі присутні на заході із задоволенням слухали спеціалістів центру зайнятості, задавали питання та отримали багато позитивних емоцій.

Маневицька районна філія Волинського ОЦЗ

Переглядів 492 Останнє редагування Середа, 15 травня 2019 08:02

Галерея зображень