Версія для друку
Середа, 18 вересня 2019 08:36

Директор, на якого чекає українська школа

12 вересня 2019 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний проблемний семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти «Практика управління закладом освіти», організований відділом управління закладами освіти та кафедрою менеджменту освіти.

У заході взяли участь ректор інституту Петро Олешко, начальник управління Державної служби якості освіти у Волинській області Ангеліна Корець та її заступниця Олена Самолюк.

Учасників семінару ознайомили з роботою Державної служби якості освіти та напрямами інституційного аудиту, деякими питаннями шкільного менеджменту та формування іміджу закладу освіти, інноваційними ресурсами в роботі сучасного менеджера освіти, вимогами до сертифікації вчителя, як складової НУШ.

Власним досвідом поділилися директори новоствореного Луцького ліцею №27 Віталій Бондар і Липинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валентина Коменда. Керівники закладів освіти запропонували питання для розгляду на черговому семінарі в жовтні.

Методичний кабінет відділу освіти Маневицької РДА

Переглядів 265

Галерея зображень