Версія для друку
Четвер, 16 січня 2020 16:02

Відбувся щорічний благодійний марафон «Бог багатий милосердям»

       14 січня 2020 року у районному Будинку культури відбувся щорічний Різдвяний благодійний марафон «Бог багатий милосердям». Мета цього марафону – зібрати кошти для лікування важкохворих дітей району.

        До доброї справи долучилися: чоловічий хор Воскресенського храму селища Маневичі, церковний хор УПЦ Різдва Пресвятої Богородиці села Троянівка, Молодший хор Свято-Миколаївського храму селища Колки, народна аматорська хорова капела ″Мрія″  районного будинку культури, фольклорний ансамбль ″Ясноцвіт″  НВК «Маневицька ЗОШ  I-III ступенів №2-гімназія», солісти дитячого зразкового хору ″Перлини Волині″ ЦТДЮ Регіна Савчук, Евеліна і Каріна Тарасюки, солістка зразкової студії ″Троянда-С″  Катерина Ващук, хор церкви Християн Віри Євангельської селища Маневичі, представники громади християн адвентистів сьомого дня та громади християн баптистів села Розничі.

         Своїми піснями, колядками вони доносили до кожного присутнього у залі те, що завжди потрібно вірити у краще, допомагати іншим і не забувати робити добро.

         Кожен, хто бажав, міг взяти участь у благодійному марафоні. Насолоджуючись колядками, щедрівками присутні вносили грошові пожертви, цим самим, роблячи вклад у здоров’я маленьких хворих маневичан. Всього було зібрано  14 564 гривні. Цю суму буде передано на лікування тяжкохворим дітям: Коляді Ангеліні з села Оконськ, Калягіній Богдані з села Велика Яблунька, Власюк Ользі та Софії з села Грузятин.

         Велика вдячність усім тим, хто вніс хоч і невелику частинку пожертви, але все ж, не залишився осторонь чужої біди та проблем.

Переглядів 266

Галерея зображень