Версія для друку
Понеділок, 20 січня 2020 15:34

Інформація про основні заходи в сфері культури

12 січня проведено районне свято колядок та щедрівок «Заспіваймо разом коляду» в селах Велика Яблунька та  Гораймівка за участю творчих колективів клубних працівників.

13 січня в Маневицькій центральній районній бібліотеці проведено бібліографічний огляд літератури «Лицар нескореного покоління» (до 85-річчя від Дня народження Василя Симоненка) з учнями 11-А класу НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 - гімназія» та розгорнуто книжкову виставку «Я для тебе горів український народе».

15 січня проведено літературний круїз «Сторінками творчості Надії Гуменюк» (до 70-річчя від Дня народження) з учнями 11-А класу НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2 - гімназія» в Маневицькій ЦРБ  та розгорнуто книжкову виставку «Я вічного неба обраниця».

16 січня в районній школі мистецтв відбулось святкове дійство «А що третій празник – Святе Водохреща».

17 січня в Маневицькому краєзнавчому музеї оформлено книжкову виставку «Маневиччина у піснях і віршах земляків» та  фотовиставку з фондів музею «Мій рідний край - моя історія жива».

17 січня проведено «круглий стіл» з нагоди 80-річчя створення Маневицького району «Мій рідний край, моя історія жива».

17 січня учасники народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Маневицька сотня» взяли участь в святковому концерті «Тобі, мій краю, ми присвячуємо» з нагоди 80-річчя створення Іванівського району в м.Іваново, Брестської обл.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Переглядів 57