Версія для друку
Середа, 22 січня 2020 16:27

Соціальна робота в громаді

22 січня 2020 року відбувся спільний виїзд працівників Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Маневицької райдержадміністрації та відділу «Маневицьке бюро правової допомоги» по сім`ях Троянівської сільської ради з метою проведення профілактичної роботи та проведення перевірок цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

В ході роботи були відвідані сім`ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, та проведено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини. В ході здійснення профілактичної роботи перевірено умови проживання дітей, надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, ведення здорового способу життя та поліпшення взаємин з оточуючим  соціальним середовищем.

На території даних сільських рад були розміщені інформаційно-довідкові листки про функціонування закладів соціального обслуговування у Волинській області та проводилась інформаційна кампанія з пошуку кандидатів в патронатні батьки, прийомні батьки та батьки-вихователі.

Маневицький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

Переглядів 83