Версія для друку
Четвер, 13 лютого 2020 16:13

Відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації інформує про проведені заходи

5 лютого відбулась методична рада, де обговорювались питання про підсумки участі учнів закладів загальної середньої освіти району в обласних та  Всеукраїнських учнівських олімпіадах у 2019-2020 навчальному році та за 5 останніх років.

5-6 лютого працівники Центру творчості для дітей та юнацтва взяли участь в обласному семінарі-практикумі для керівників гуртків туристсько-спортивного напрямку у м. Луцьк.

7 лютого цього року проведено семінар-навчання «Організація інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти. Формування готовності вихователів до впровадження інклюзивних груп в ЗДО».

7 – 9 лютого  учні Маневицької дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у всеукраїнському турнірі з гандболу «Lutsk open 2020» серед юнаків 2007-2008 рр.н.

8 лютого:

- школярі району представили Маневицький район на ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з інформаційних технологій.

- команда Маневицької ДЮСШ  взяла участь у «Дитячій футзальній лізі Луцька» серед дітей у вікових категоріях U-7, U-9, U-11, U-13 та U-15.

9 лютого  учні закладів  загальної середньої освіти району взяли участь у ІІ етапі обласного конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт.

Переглядів 69