Версія для друку
Четвер, 13 лютого 2020 16:13

Відбувся семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва

Про вміння педагога створити захопливу і емоційну  атмосферу, яка б надихала школярів на творчість, саморозвиток, йшлось на районному семінарі вчителів образотворчого мистецтва, який відбувся 11 лютого 2020 року. Семінар відкрила завідувач районним методичним кабінетом Валентина Книш, яка акцентувала увагу присутніх на  компетентнісному підході в освіті як складової  професійного розвитку педагога.                            

Вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені села Велика Яблунька, член журі І (зонального)                   етапу конкурсу «Учитель року-2020» Любов Деркач ознайомила присутніх  з  особливостями проведення обласного етапу всеукраїнського конкурсу  «Учитель року-2020».

Учасниця   І етапу  конкурсу «Учитель року-2020», вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ Тетяна Калінчик  презентувала  власний досвід роботи  «Треба любити те, що робиш, та йти вперед крок за кроком».

 Майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва  провела  вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Комарове Галина Щербачук. 

Свою фахову підготовку вчителі змогли перевірити за допомогою  тесту «Фахова майстерність вчителя образотворчого мистецтва», який провела методист відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Ніла Каліс.

         Семінар  для вчителів образотворчого мистецтва був пізнавальним та  практично спрямованим, адже образотворче мистецтво – це один із видів мистецтва, що супроводжує людину упродовж усього життя, забарвлює його різнобарвними тонами, додає наснаги, витримки.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Переглядів 59