Версія для друку
Четвер, 13 лютого 2020 16:17

У Маневичах відбувся ще один захід з нагоди ювілейної дати - 80-річчя Маневицького району

11 лютого у Маневицькій центральній районній бібліотеці відбулася літературно-музична імпреза «Маневиччино рідна, моя ти гордість і краса», приурочена 80-річчю утворення Маневицького району.
На зустріч були запрошені люди, які зробили свій творчий вклад у літературне сьогодення Маневиччини, досліджували та вивчали історію рідного краю, свій родовід.

Присутні мали чудову нагоду насолодитися поетичними рядками в авторському виконанні Марії Волинської, Валентини Лисюк, Любові Боричевської, Оксани Кушко.

Не могли і не згадати відомих земляків Василя Більчика та Світлану Бусел-Костюк, вірші якої чуттєво читала Галина Пащук. 
Зі своїми історико-краєзнавчими виданнями присутніх ознайомили Анатолій Снітко, Сергій Ващук, Федір Бусел.

Книгу "Мневиччина: маловідомі факти" представили Андрій Линдюк, Ігор Дерлюк та Петро Хомич. 
Звучали пісні на слова та музику Валентини Лисюк і Василя Більчика у виконанні працівників районного будинку культури Ірини Волошко, Романа Зінчука, Сергія Семйонова та Ніни Мережі.
Важливим для всього Маневицького району є те, що саме у нашому районі за сприяння Маневицької районної ради, Маневицької райдержадміністрації, за кошти Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини видано чотирнадцять книг місцевих письменників-краєзнавців, а починаючи з 2015 року щорічно видається Календар знаменних та пам'ятних дат Маневиччини.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Переглядів 112