Версія для друку
П'ятниця, 14 лютого 2020 21:38

Відбувся семінар під назвою «Я маю право»

12 лютого  працівники Маневицького районного центру соціальних служб  для сім`ї, дітей та молоді спільно  з представниками Маневицького бюро правової допомоги провели семінар для учасників бойових дій, які перебувають на обліку в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості.

Метою заходу було роз’яснення щодо забезпечення санаторно-курортними путівками у 2020 році.

Фахівці Центру соціальних служб  та бюро правової допомоги надали присутнім на семінарі  роз’яснення окремих статей Закону України “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”. Зокрема, вони наголосили на тому, що держава гарантує учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок  участі в антитерористичній операції на Сході України  право на безоплатне санаторно-курортне лікування, яке закріплено у статті 4 Закону України “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, статтях 12-16 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.    

 Було також звернуто увагу присутніх, що для проходження санаторно-курортного лікування учаснику АТО потрібно не просто написати заяву до управління соціального захисту населення Маневицької райдержадміністрації, а й самому обрати санаторно-курортний заклад відповідного профілю захворювання та бажану дату заїзду (постанова КМУ від 31.03. 2015 року № 200).

Маневицький районний центр соціальних служб

 для сім`ї, дітей та молоді

Переглядів 60