Версія для друку
П'ятниця, 14 лютого 2020 21:41

На Волині створили робочу групу, яка контролюватиме виробництво та обіг підакцизних товарів

У Волинській облдержадміністрації створили міжвідомчу робочу групу з координації роботи державних, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, що здійснюють контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів, а також запобігання та протидії контрабанді у Волинській області.

Розпорядження про це 13 лютого 2020 року підписав заступник голови ОДА Олександр Троханенко.

Рішення про координацію роботи державних органів з питань ліквідації незаконного виробництва і обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального прийняв очільник області Юрій Погуляйко.

Згідно документу, основні завдання міжвідомчої робочої групи:

  • координація роботи державних органів у сфері ліквідації незаконного виробництва і обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, запобігання і протидії контрабанді на території області;
  • ініціювання в установленому законодавством порядку проведення перевірок та інших передбачених законом заходів, пов’язаних з ліквідацією незаконного обігу на території області алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального, запобігання і протидії контрабанді;
  • забезпечення належного реагування на факти виявлених правопорушень у сфері виробництва і обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, переміщення товарів через митний кордон України, а також своєчасного вжиття відповідних заходів, спрямованих на притягнення винних осіб до відповідальності та відшкодування завданих збитків.

Разом з тим, такі ж робочі комісії мають утворити на місцях голови районних державних адміністрацій, спільно з органами місцевого самоврядування. Керівники районів мають вжити заходів щодо виявлення та припинення незаконного виробництва та обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального та протидії контрабанді у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці та провести  серед населення роз’яснювальної роботи про недопустимість реалізації підакцизних товарів без дозвільних документів.

Членів міжвідомчої робочої групи голова ОДА зобов’язав постійно моніторити та оперативно реагувати на факти обігу незаконних підакцизних товарів, їх переміщення через митний кордон України поза митним контролем. Інформацію про проведену роботу РДА та учасники робочої групи, відповідно до компетенції та повноважень, мають надавати управлінню з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації  щотижня.

 

Волинська облдержадміністрація 

 

Переглядів 67