Версія для друку
Понеділок, 04 травня 2020 15:36

УВАГА!!!

Повідомляю Вас про те, що на території авіаційного полігону (військова частина А1547) у період 04 травня - 08 травня   2020 року будуть проводитися навчання авіації з практичним застосуванням авіаційних засобів ураження (бомбометання, пуски ракет) в день та вночі.

У відповідності до Настанови з полігонної служби Повітряних Сил Збройних Сил України, затвердженої наказом Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України №318 від 29.08.07 - територія авіаційного полігона  є забороненою зоною для населення і осіб, що не мають прямого відношення до його роботи. Вхід та в’їзд на територію авіаційного полігона КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Межі полігона встановлюються шлагбаумами і попереджувальними покажчиками з написами: “НЕБЕЗПЕЧНО! ТЕРИТОРІЯ ПОЛІГОНУ! ПРОЇЗД І ПРОХІД СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!”

 Незважаючи на неодноразові звернення з боку командування авіаційного полігона до органів місцевого самоврядування, проведення роз’яснювальної роботи серед населення, на територію авіаційного полігона  продовжують потрапляти люди що не мають прямого відношення до роботи на ньому.

  Прошу Вас провести роз’яснювальну роботу з працівниками установи, учнями (збори, виступи, попередження, розміщення оголошень та інше) про заборону: перебування на території авіаційного полігону сторонніх осіб, що не мають прямого відношення до роботи на ньому.

            З повагою

 Командир військової частини А1547                                                      О.БАЛТЯН

Переглядів 321 Останнє редагування Понеділок, 04 травня 2020 15:41