Версія для друку
П'ятниця, 12 червня 2020 12:45

До уваги жителів району

За ініціативи дружини Президента України О.Зеленської стартував проєкт щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності.

          Партнерами проєкту виступили Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації. Мета проєкту - зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua розпочато всеукраїнське онлайн -опитування, яке триватиме два місяці.

           Опитування містить сім важливих питань, що стосуються фізичних та психологічних бар’єрів, а також тих, що пов’язані з культурними та віковими  особливостями.

           Відповіді учасників онлайн -опитування допоможуть визначити, які саме  бар’єри вони вважають найбільшими, та в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення.

Всі бажаючі можуть взяти  участь  в онлайн опитуванні «Велика розмова про безбар’єрність», розміщеному на сайті bf.gov.ua, щодо  безбар’єрного доступу до санаторно-курортних закладів сфери управління Мінсоцполітики, закладів та установ системи соціального захисту населення, реабілітаційних установ, закладів соціально - психологічної реабілітації дітей, притулків для дітей тощо.

Переглядів 627