Версія для друку
Вівторок, 16 червня 2020 14:15

Чи всі бари, кафе, ресторани готові приймати відвідувачів?

З 05.06.2020 року введено в дію нові протиепідемічні вимоги для закладів

громадського харчування, які затверджено  Постановою головного державного санітарного лікаря України від 30.05.2020 року № 32 “Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної  хвороби (СOVID-19)” .

   Вищевказаною Постановою передбачено проведення щоденної термометрії

працівникам, організація особливого дезрежиму, користування багаторазовим посудом за умови наявності посудомийної машини та миття посуду при високих температурах, розміщення при вході в заклад  антисептиків для обробки рук відвідувачами; встановлення розміток для дотримання дистанції  між відвідувачами в 1,5 метра, наявність умов для миття рук, дозатора з милом, паперових рушників (електросушилки для рук, багаторазові рушники — заборонені), розташування у видимому місці безконтактних меню.

  Для працівників обов′язковим залишається безумовне користування масками, рукавичками, а для тих, хто здійснює розрахунок чи подачу страв — ще й захисними окулярами.

   Між столиками повинна бути відстань 1,5 метра, за одним столом розташовується не більше, ніж 4 відвідувачі (за виключенням малолітніх дітей).

   Нагадуємо, що захворюваність у Волинській області найвища в Україні (рівень захворюваності на 100 тисяч населення за період 10 останніх днів)  та становить 33,55 (норматив 12). В Маневицькому районі реєструються окремі випадки, які не пов'язані між собою, відповідно неможливо відслідкувати першопричину поширення інфекції та вжити повноцінних заходів, що свідчить про інфікування населення в громадських місцях за умов недотримання протиепідемічного режиму.

      Тому особиста відповідальність власників закладів громадського харчування щодо дотримання вищеперелічених вимог в організації особливого протиепідемічного режиму роботи — вкрай важлива в запобіганні виникнення безпричинних контактів та інфікуванні коронавірусом.

 Маневицьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області посилено нагляд за дотриманням протиепідемчних заходів, при виявленні порушень - дані будуть передаватись до органів Національної Поліції для вжиття адміністративних заходів.

                                              

Переглядів 462