Версія для друку
Вівторок, 16 червня 2020 14:16

До уваги громадян!

Останнім часом реєструються спорадичні  випадки коронавірусгної інфекції, тобто не пов'язані між попередніми окремим випадками чи спалахами. З цього можна зробити висновок, що  інфікування коронавірусом відбувається  під час систематичного  порушення маскового режиму в громадських місцях, зокрема в транспорті,  під час відвідування кафе, ресторанів, барів, при здійсненні покупок на ринку! 

    При перевіркціринків, які фунціонували в неділю в смт. Маневичі та Колки,  виявлено 70 - 75 відсотків людей ігнорує масковий режим. При цьому адміністрацією ринків впроваджено  дезіфікуючий режим, здійснюється термометрія працівникам ринку, встановлено антисептики  для відвідувачів, продавці користуються захисними масками.

     Хочеться відмітити, що показник захворюваності на коронавірусну інфекцію по Волині найвищий в Україні (рівень захворюваності на 100 тисяч населення за період 10 останніх днів), при нормативі  12 , становить  33,55.  В Маневицькому районі реєструються окремі випадки, які не пов'язані між собою, відповідно неможливо відслідкувати першопричину поширення інфекції та вжити повноцінних  заходів.

     Тому вкрай важливо :

- в громадських місцях користуватись маскою;

- здійснювати часте миття рук з милом та користуватись антисептиками;

- дотримуватись дистанції в 1, 5 метра, не створюючи черг та скупчення в магазинах, на ринках;

- відкласти родинні чи корпоративні святкування до кращої епідемічної ситуації !

      Надано рекомендації адіміністрації ринків не допускати на територію ринку осіб без маски.  Тому запасіться масками, антисептиками на період, який буде необхідний для подолання пандемії коронавірусної інфекції, дотримуйтесь вищевказаних вимог!

                                                 Маневицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області

Переглядів 576