Версія для друку
Середа, 30 травня 2012 08:32

Оприлюднення проектів регуляторних актів

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Маневицької районної ради „Про окремі питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл і селищ району”Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауваженнь і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення районної ради „Про окремі питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл і селищ району” та проекти регуляторних актів, розроблені виконавчим апаратом районної ради, які пропонується затвердити цим рішенням, а саме: 
1. Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. 
2. Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. 
3. Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. 
4. Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району. 
5. Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району. 
6. Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. 
Проекти спрямовані на вдосконалення врегулювання питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл і селищ району і передбачають більш чітке визначення повноважень суб’єкта управління майном та суб’єктів господарювання, на балансі яких знаходиться майно. 
Підставою для розробки проектів є: 
- Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”; 
- Закон України „Про оренду державного та комунального майна"; 
- Постанова Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 „Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності". 
Проекти разом з аналізами регуляторного впливу оприлюднюються на офіційному веб-сайті Маневицької районної ради. З текстами проектів та аналізами регуляторного впливу можна ознайомитися також у виконавчому апараті районної ради. Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місця з дня оприлюднення на поштову адресу розробника: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30, Маневицька районна рада та/або електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. 

Переглядів 2768 Останнє редагування Понеділок, 13 січня 2014 14:44

Схожі матеріали