12 грудня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
  • Відеоінформація
  • ЗМІ про нас
  • Каталог послуг
    Реформи в Україні
  • Запобігання проявам корупції
  • Державний реєстр виборців
  • Відділ статистики інформує
  • Соціальний захист населення
  • Управління юстиції
  • Районний центр зайнятості
  • Оголошення
  • Земельні питання
  • Вивчення громадської думки
  • Надання адміністративних послуг
  • Публічна інформація
  • Децентралізація влади
  • Містобудування та архітектура
  • Очищення влади
  • Громадське обговорення
  • Енергоефективність
  • Економічний розвиток
  • Електронне звернення
  • Рік англійської мови
  • Вибори ОТГ
  • Вакансії державної служби
  • Маневиччина туристична
  • Бюро правової допомоги
  • Відділ ДРАЦС
  • Безвіз
  • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
  • АРХІВ НОВИН

    « Грудень 2017 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31
    П'ятниця, 09 листопада 2012 10:22

    Селищні, сільські ради

    Рада П.І.П голови П.І.П секретаря Телефон
    Маневицька
    смт.Маневичі

    Гаврилюк Олександр Оксентійович

    Головенець Тетяна Михайлівна

    2-12-33

    2-17-45

    Колківська
    смт.Колки

    Палінкевич Олександр Олексійович

    Лотвин Ганна Оксентіївна

    3-29-42

    3-29-04

    Боровичівська
    с.Боровичі
    с.Грузятин

    Мандзюк Тамара Василівна

    Мельник Тетяна Антонівна

    9-44-42

    9-44-19

    Будківська
    с.Будки
    с.Рудка
    с.Кам'януха

    Цикалюк Галина Дмитрівна

    Анісімова Людмила Володимирівна

    9-55-42

    9-55-45

    Великоведмезька
    с.Велика Ведмежа
    с.Нові Підцаревичі

    Бойчук Людмила Костянтинівна

    Клочун Світлана Семенівна

    9-65-42

    9-65-31

    Великоосницька
    с.Велика Осниця
    с.Мала Осниця
    с.Заріччя

    Ковбасюк Сергій Володимирович

    Журба Ніна Андріївна

    9-68-19

    Галузійська
    с.Галузія

    Шпак Іван Іванович

    Купріянова Наталія Андріївна

    9-80-42

    9-80-19

    Годомичівська
    с.Годомичі

    Бойко Володимир Сергійович

    Мартинюк Любов Григорівна

    9-53-19

    9-53-42

    Гораймівська
    с.Гораймівка
    с.Майдан-Липненський

    Борсук Неля Миколаївна

    Марущик Світлана Григорівна

    9-71-42

    9-71-19

    Городоцька
    с.Городок

    П´ятигорик Евген Васильович

    Ремінська Тетяна Володимирівна

    9-89-43

    9-89-54

    Довжицька
    с.Довжиця
    с.Велика Яблунька
    с.Граддя
    с.Загорівка
    с.Мала Яблунька

    Халик Олександр Євгенович

    Похила Людмила Миколаївна

    9-73-51

    Карасинська
    с.Карасин
    с.Замостя

    Савчук Віктор Сергійович

    Ремінська Руслана Володимирівна

    9-57-45

    Комарівська
    с.Комарово
    с.Новосілки

    Ліщук Сергій Іванович

    Ліщук Людмила Володимирівна

    9-95-38

    Копиллівська
    с.Копилля

    Давидюк Костянтин Степанович

    Шрамко Тетяна Іванівна

    9-49-19

    Костюхнівська
    с.Костюхнівка
    с.Вовчицьк
    с.Колодії

    Онофрійчук Володимир Ничипорович

    Мирончук Наталія Миколаївна

    9-69-42

    Красновільська
    с.Красноволя
    с.Матейки
    с.Нічогівка
    с.Погулянка
    с.Тельчі

    Світач Федір Степанович

    Татушко Людмила Бенедівна

    9-70-42

    9-70-19

    Куклинська
    с.Кукли
    с.Северинівка

    Бортнік Наталія Петрівна

    Трощук Артур Петрович

    9-63-19

    Куликовичівська
    с.Куликовичі

    Шикалюк Степан Васильович

    Кульковець Людмила Степанівна

    9-91-22

    9-91-42

    Лишнівська
    с.Лишнівка

    Ковердюк Тетяна Петрівна

    Каращук Валентина Миколаївна

    9-57-13

    Лісівська
    с.Лісове
    с.Гута-Лісівська

    Шмигельський Віталій Володимирович

    Нестерук Надія Францівна

    9-13-13

    Новорудська
    с.Нова Руда
    с.Градиськ
    с.Набруска

    Дарчук Микола Михайлович

    Бідун Тетяна Миколаївна

    9-75-19

    9-75-42

    Оконська
    с.Оконськ

    Ярута Петро Мойсейович

    Ланова Віта Володимирівна

    9-64-21

    Прилісненська
    с.Прилісне

    Цісарук Наталія Олександрівна

    Миткалик Альона Володимирівна

    9-85-18

    9-85-20

    Рудниківська
    с.Рудники
    с.Калинівка
    с.Мар'янівка
    с.Новоукраїнка
    с.Островки

    Кушнірчук Анатолій Васильович

    Величко Євгенія Данилівна

    9-58-42

    9-58-44

    Серхівська
    с.Серхів

    Верешко Валентина Володимирівна

    Вавелюк Світлана Василівна

    9-80-11

    Старосільська
    с.Старосілля
    с.Ситниця
    с.Семки
    с.Розничі

    Регешук Віктор Олексійович

    Зінчук Наталія Володимирівна

    3-21-42

    3-21-53

    Старочорторийська
    с.Старий Чорторийськ

    Шулипа Микола Михайлович

    Свента Марія Агафонівна

    9-51-42

    9-51-31

    Троянівська
    с.Троянівка
    с.Бережниця
    с.Майдан с.Черськ

    Ясюк Микола Андрійович

    Гладун Тетяна Михайлівна

    9-54-42

    9-54-31

    Цмінівська
    с.Цміни
    с.Козлиничі
    с.Мала Ведмежка
    с.Підгаття
    с.Хряськ

    Оксенюк Наталія Володимирівна 

    Васьковець Олеся Юріївна

    9-99-31

    Черевахівська
    с.Череваха
    с.Софіянівка

    Чернишена Валентина Іванівна

    Сніжко Ганна Степанівна

    9-93-10

    9-93-19

    Четвертнянська
    с.Четвертня
    с.Криничне
     

    Романюк Ірина Миколаївна

    9-38-42

    Чорнижівська
    с.Чорниж

    Сокол Микола Анатолійович

    Оніщук Тетяна Іванівна

    9-61-42

    Переглядів 7552 Останнє редагування Середа, 26 липня 2017 14:50
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Маневицька районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
    Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
    © 2014 manadmin.gov.ua