Версія для друку
П'ятниця, 09 листопада 2012 10:22

Селищні, сільські ради

Рада/ОТГ П.І.П голови П.І.П секретаря Телефон
Маневицька селищна рада Гаврилюк Олександр Оксентійович Черчик Володимир Васильович 1-23-90
смт.Маневичі 2-17-45
Колківська ОТГ Палінкевич Олександр Олексійович Лотвин Ганна Оксентіївна 3-29-42
смт.Колки 3-29-04
Боровичівський старостинський округ №1 В.о старости Мандзюк Тамара Василівна   9-44-42
с.Боровичі 9-44-19
с.Грузятин  
Годомичівський старостинський округ №2 В.о старости Бойко Володимир Сергійович   9-53-19
с.Годомичі 9-53-42
Рудниківський старостинський округ №3 В.о старости Кушнірчук  Анатолій Васильович   9-58-42
с.Рудники 9-58-44
с.Калинівка  
с.Мар'янівка  
с.Новоукраїнка  
с.Островки  
Старосільський старостинський округ №4 В.о старости Регешук Віктор Олексійович   3-21-42
с.Старосілля 3-21-53
с.Ситниця  
с.Семки  
с.Розничі  
Четвертнянський старостинський округ №5 В.о старости Махновець Ольга Миколаївна   9-38-42
с.Четвертня
с.Криничне
Будківська сільська рада Цикалюк Галина Дмитрівна Анісімова Людмила Володимирівна 9-55-42
с.Будки 9-55-45
с.Рудка  
с.Кам'януха  
Великоведмезька сільська рада Бойчук Людмила Костянтинівна Клочун Світлана Семенівна 9-65-42
с.Велика Ведмежа 9-65-31
с.Нові Підцаревичі  
Великоосницька сільська рада Ковбасюк Сергій Володимирович Ковб Ніна Андріївна 9-68-19
с.Велика Осниця
с.Мала Осниця
с.Заріччя
Гораймівська сільська рада Борсук Неля Миколаївна Марущик Світлана Григорівна 9-71-42
с.Гораймівка 9-71-19
с.Майдан-Липненський  
Довжицька сільська рада Халик Олександр Євгенович Похила Людмила Миколаївна 9-73-51
с.Довжиця
с.Велика Яблунька
с.Граддя
с.Загорівка
с.Мала Яблунька
Комарівська сільська рада Ліщук Сергій Іванович Ліщук Людмила Володимирівна 9-95-38
с.Комарове
с.Новосілки
Копиллівська сільська рада Давидюк Костянтин Степанович Шрамко Тетяна Іванівна 9-49-19
с.Копилля
Костюхнівська сільська рада Онофрійчук Володимир Ничипорович Мирончук Наталія Миколаївна 9-69-42
с.Костюхнівка
с.Вовчицьк
с.Колодії
Красновільська сільська рада Світач Федір Степанович Татушко Людмила Бенедівна 9-70-42
с.Красноволя 9-70-19
с.Матейки  
с.Нічогівка  
с.Погулянка  
с.Тельчі  
Куклинська сільська рада Бортнік Наталія Петрівна Трощук Артур Петрович 9-63-19
с.Кукли
с.Северинівка
Куликовичівська сільська рада Шикалюк Степан Васильович Кульковець Людмила Степанівна 9-91-22
с.Куликовичі 9-91-42
Лісівська сільська рада  Шмигельський Віталій Володимирович Нестерук Надія Францівна 9-13-13
с.Лісове
с.Гута-Лісівська
Новорудська сільська рада Дарчук Микола Михайлович Бідун Тетяна Миколаївна 9-75-19
с.Нова Руда 9-75-42
с.Градиськ  
с.Набруска  
Оконська сільська рада Ярута Петро Мойсейович Ланова Віта Володимирівна 9-64-21
с.Оконськ
Прилісненська ОТГ Терещенко Ігор Ілліч Ремінська Руслана Володимирівна 9-85-18
с.Прилісне 9-85-20
Карасинський старостинський округ В.о старости Савчук Віктор Сергійович   9-57-45
с.Карасин
с.Замостя
Городоцький старостинський округ       
с.Городок
Галузійський старостинський округ В.о старости Шпак Іван Іванович   9-80-42
с.Галузія 9-80-19
Лишнівський старостинський округ В.о старости Ковердюк Тетяна Петрівна   9-57-13
с.Лишнівка
Серхівський старостинський округ В.о старости Верешко Валентина Володимирівна   9-80-11
 с.Серхів
Старочорторийська сільська рада Шулипа Микола Михайлович Свента Марія Агафонівна 9-51-42
с.Старий Чорторийськ 9-51-31
Троянівська сільська рада Ясюк Микола Андрійович Гладун Тетяна Михайлівна 9-54-42
с.Троянівка 9-54-31
с.Бережниця  
с.Майдан с.Черськ  
Цмінівська сільська рада Оксенюк Наталія Володимирівна  Васьковець Олеся Юріївна 9-99-31
с.Цміни
с.Козлиничі
с.Мала Ведмежка
с.Підгаття
с.Хряськ
Черевахівська сільська рада Чернишена Валентина Іванівна Сніжко Ганна Степанівна 9-93-10
с.Череваха 9-93-19
с.Софіянівка  
Чорнижівська сільська рада Сокол Микола Анатолійович Оніщук Тетяна Іванівна 9-61-42
с.Чорниж
Переглядів 7773 Останнє редагування Вівторок, 26 грудня 2017 12:28