Версія для друку
Вівторок, 09 лютого 2016 07:53

Уряд профінансував діяльність усіх антикорупційних органів на поточний рік

У бюджеті на поточний рік уряд профінансував діяльність усіх антикорупційних органів у повному обсязі. Про це заявив глава уряду Арсеній Яценюк у "10 хвилинах з прем'єр-міністром" 17 січня 2016 року.  Говорячи про кримінальне переслідування корупціонерів, Яценюк наголосив, що це - компетенція НАБУ, прокуратури, СБУ "та інших правоохоронних органів, які  не залежать від уряду України".

"Уряд у бюджеті на поточний рік у повному обсязі профінансував діяльність усіх антикорупційних органів", - заявив Яценюк. Він нагадав, що невдовзі розпочне роботу Нацагенція із запобігання корупції, яка є превентивним органом і буде перевіряти зміст декларацій чиновників їхньому стилю життя. 

"Створення умов для унеможливлення корупції - пріоритет для уряду", - заявив Яценюк і зазначив, що при цьому найбільшою "годувальницею" для корупціонерів була сфера держзакупівель. 

Як відомо, у проекті держбюджету, поданого Кабінетом міністрів до парламенту у грудні, була відсутня стаття фінансування діяльності Антикорупційної прокуратури. Для Антикорупційного бюро проект передбачає 482 млн гривень.

Переглядів 822