09 грудня 2023 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2023 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Головна>Новини>Перевиконання митниці – 257,8 млн грн
  Четвер, 12 січня 2017 08:56

  Перевиконання митниці – 257,8 млн грн

  Адже, як зазначив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, згідно Закону України про Державний бюджет, експеримент щодо фінансового забезпечення реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг у 2017 році розповсюджений уже на всі області.

  – Автоматично виникне жорстка конкуренція. Тож кожна митниця буде намагатися відстоювати свої інтереси разом із місцевими адміністраціями для того, щоб забезпечити наповнення спецрахунків, пов’язаних із збором коштів на ремонт і відновлення державних доріг. Тому для нас дуже важливо послухати завдання і плани Волинської митниці, – відзначив Володимир Гунчик.

  Так, за інформацією Василя Германа, за 12 місяців 2016 року Волинською митницею ДФС до Держбюджету перераховано 4,95 млрд грн, що складає 92 % від доведеного цільового показника та 105 % від доведеного індикативного показника. У сумі перевиконання становить 257,8 млн грн.

  На виконання положень Закону України від 5 вересня 2015 року № 666 щодо запровадження експерименту з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг митниця забезпечила реалізацію положень закону при 50-ти відсотковому перевиконанні індикативного показника в сумі 167,6 млн грн.

  – Слід відмітити позитивну тенденцію надходження коштів за останні три місяці. За останні три місяці сума складає 48 млн грн, тоді як за травень-вересень місяці 2016 року сума цих надходжень складала лише 3,8 млн грн, – зазначив Василь Миколайович.

  Також, за його інформацією загальна сума коштів, яка спрямована митницею на розбудову доріг Волинської області, з вересня 2015 року по грудень 2016 року становить 271, 8 млн грн.

  Слід відзначити, що у 2016 році 20 найбільших платників податків забезпечили надходження у сумі 2,2 млрд грн, або 46 % загальних податків, перерахованих митницею.

  – Тому наразі іде жорстка конкуренція щодо залучення додаткових нових суб’єктів, які б сплачували податки на території Волинської області, – відзначив Василь Герман.

  На думку голови облдержадміністрації, аби покращити ситуацію необхідно упродовж І-го кварталу організувати спільні робочі зустрічі представників митниці, місцевих органів влади, обласної державної адміністрації з представниками бізнесу та особливо тих структур, які в свій час із різних причин пішли з Волинської митниці і обслуговуються на регіональних, або інших митницях.

  – Я вас попрошу скласти список таких бізнес структур, які акредитовані на Волинській митниці, але не обслуговуються, або ті, які можуть обслуговуватись для того, щоб ми з вами практично з кожним представником бізнесу зустрілися, обговорили причини і що потрібно для того, щоб бізнес повернувся на Волинську митницю, – відзначив Володимир Петрович.

  Так, окрім цього, прозвучала пропозиція і щодо групи з представників органів місцевої влади та облдержадміністрації, яка повинна регулярно моніторити стан справ в частині надання відповідних послуг.

  – Я не говорю про функціональні обов’язки митників,  я говорю про умови, які ми повинні створити біля митниці для того, щоб забезпечити надання цих послуг.  Тобто створити нормальні умови для бізнесу і окремо для тих, хто просто перетинає кордон, – наголосив голова облдержадміністрації.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 2331
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua