24 лютого 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29      
  Головна>Новини>Оперативна нарада у голови райдержадміністрації
  Понеділок, 12 лютого 2018 11:14

  Оперативна нарада у голови райдержадміністрації

  Сьогодні, 12 лютого 2018 року відбулась оперативна нарада у голови райдержадміністрації Наталії Василець, на якій розглядалися питання про роботу Володимир-Волинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану за 2017 рік та питання про хід виконання районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” на 2016-2020 роки.

  Начальник Володимир-Волинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Юхимюк Т.І. проінформувала , що за 2017 рік відділом по району зареєстровано 188 народжень. Щоб зробити маленький внесок для комфорту жінок, які народжують майбутнє покоління, з метою реалізації сервісів Міністерства юстиції України, запрацював пілотний проект Міністерства юстиції України по отриманню свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Володимир-Волинським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану запроваджено проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтв про народження дітей у пологовому будинку, що зменшило кількість зареєстрованих народжень дітей в Устилузькій міській та сільських радах району.

  Зараз багато наших громадян проживають на Тимчасово окупованій території України (ТОТУ). Вони створюють сім’ї, народжують дітей. Проте мало хто з них отримує свідоцтва про народження для своїх діточок, народжених після 01.03.2014 згідно з українським законодавтством. Відбувається це переважно через незнання процедури реєстрації народження.

  Довідково:

  Відповідно до ст. 257-і Цивільного процесуального кодексу України, заява про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України подається до суду на територрії України, заява щодо реєстрації народження дитини була подана батьками з рішенням Володимир-Волинського міського суду до Устилузької міської ради, де і була зареєстрована дитина.

  В 2017 році по району скорочено місячний термін одинадцятьом парам наречених, що було підтверджено відповідними документами. 1 пара зареєструвала шлюб з особами, яким відповідно до Сімейного кодексу України знижено шлюбний вік за рішенням суду.

  Протягом 2017 року відділом складено актових записів про розірвання шлюбу - 11 передбачених статтями 106 та 107 Сімейного кодексу України та рішенням суду винесеного до набрання чинності Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”. Внесено 49 відміток про розірвання шлюбу в актових записах про шлюб відповідно до пункту 7 статті 15 вищевказаного закону, у разі розірвання шлюбу в судовому порядку рішення суду, яке набрало законної сили.

  Відділом державної реєстрації актів цивільного стану та виконкомами рад району було видано бланків свідоцтв всього: 1118; з них первинних - 860 , повторних — 258.

  Керуючись Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затверджених наказом Міністерства юстиції України 12.01.2011 № 96/5, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 14.01.2011 за № 55/18793, було розглянуто 41 справу про внесення змін до актових записів цивільного стану.

  Видано всього 216 витягів з ДРАЦСГ, в тому числі 80 платних  на суму 5840,00 гривень.

  Про хід виконання районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” на 2016-2020 роки проінформував начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Чуцький П.А. Зокрема він зазначив, що дана Програма – це довгостроковий, на період до 2020 року, організаційний документ, основною метою якого є поліпшення житлово-побутових умов сільських жителів шляхом надання їм пільгових довгострокових кредитів для будівництва, придбання, реконструкції та інженерного облаштування житла, збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва та зменшення міграції сільського населення (особливо молодих сімей) та покращення демографічного стану у селах.

  Надання кредиту здійснюється Волинським обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за рекомендацією районної державної адміністрації. Для розгляду заяв бажаючих отримати кредит за Програмою у райдержадміністрації утворена комісія з реалізації завдань регіональних програм підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" та забезпечення молоді житлом. Комісія у своїй діяльності керується Правилами надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 року № 1597 (із змінами) та відповідними регіональними Правилами.

  Кредити за Програмою надаються жителям сільських населених пунктів строком до 20 років, а молодим сім'ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружинине перевищує 35 років) або неповним сім'ям (мати(батько) віком до 35 років) – до 30 років. Плата за користування кредитом  становить три відсотки річних. Позичальник, який має трьох і більше дітей, звільняється від сплати відсотків за користування пільговим кредитом. Відсотки за кредитами не нараховуються також військовослужбовцям до закінчення особливого періоду, а також резервістам та військовозобов’язаним з моменту призову під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період.

  Сума кредиту визначається Волинським обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі з урахуванням рівня платоспроможності позичальника і не може перевищувати кошторисної вартості об’єкта кредитування та граничного розміру кредиту в сумі 300 тис. гривень для спорудження нового житлового будинку, 150 тис. гривень для реконструкції житлового будинку або добудови незавершеного будівництвом житла, 200 тис. гривень для придбання житла та 50 тис. гривень для спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.

  Головними джерелами фінансування Програми є кошти районного бюджету та кошти, які надійдуть від повернення кредиту.

  Разом з тим, станом на 01.01.2018 недофінансовано трьох позичальників на суму 151,4 тис. гривень.

  Нажаль, є і позичальники, які не повернули повністю позику та відсотки за користування. Станом на 01.02.2018 таких боржників є четверо, а сума неповернутих коштів становить 17 тис. гривень.

  Враховуючи те, що у нашому районі стовідсотково утворено об'єднані територіальні громади і вони відповідно до закону можуть надавати пільгові кредити за програмою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" доцільно припинити фінансування такої програми з районного бюджету. Після утворення двох ОТГ у районі відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації надіслав всі необхідні законодавчі документи у ці громади і минулого року Зимнівська ОТГ вже уклала угоду з Волинським обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі і виділила кошти з сільського бюджету для кредитування забудовників.

  Відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації

  Переглядів 4305
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua